Karadeniz Pet

Yuvalık Hakkı'nda !!!

Umut Aydın

Yeni Üye
Arkadaşlar çift muhabbet kuşlarım şimdiye kadar yuvalık takılı oldukları halde ( aile ye katılalı 1'5 hafta oldu) hiç umursanıyorlardı sonra ilk erkek keşfetti girip çıkıyordu şimdi dün akşamdan beri vakitlerinin büyük kısmını içeride uyuyarak geçiriyorlar erkek 10 15 dk bi çıkıp yem yiyip tekrar içeri giriyor. Onlar içerdeyken sulaklarını filan değiştirdiğim Zaman yani ufak sesler çıkardığımda erkek kafasını yuvadan çıkarıp bana bakıyor dişide ötmeye başlıyor. (Yuva da talaşların üzerini pisletmişler ). :) bunların amaçları nedir ne yapmaya çalışıyorlar çözmüş değilim çiftleştiklerini göremedim ama erkek yendiği mamaları dişiye veriyor onu gördüm. NOT : dişide hafif ishal var.

Son düzenleme:
bazı kuşlar yuvada çiftleşirler. dışkısının fotosunu paylaşabilirseniz ve hatta mümkünse kuşların, size daha detaylı yanıt verilecektir.

Merhaba, bu foto kuşların durumu hakkında bir bilgi maalesef vermiyor. genel duruşları ile ilgili görseller yüklemelisiniz.
İyi akşamlar dilerim.

Şimdi ikiside yuvadan çıktı yem yiyorlar. (Birde 2 de bir tüylerini kabartıyorlar sanki kalın geliyormuş gibi)

Son düzenleme:
Ortam kaç derece?
Bu kuşlar üşüyor gibi

Yuvada ısınıyorlardır

Son düzenleme:
her ikisinde de ishal ver ilaç tedavisine 1.5 gündür devam ediyorum. Oda sıcaklıgı:

Kuşlar maalesef hasta duruyorlar. Ya cereyanda kalmışlar. Ya da parazit olma ihtimali var. Sen tedaviye başla derim.

Kuşlar Annemin sayesinde biraz ceyranda kalmışlar ishalde var. Bugun 2. Gün oldu Avidiare veriyorum ishal için başka bir şeymi kullanmam gerekiyor ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:45 --

Erkek dişiye göre sürekli yem yiyor dişi çok az yiyor. Dişi bol bol su içiyor erkek nadir içiyor Böyle bir durumda var

Geri