Karadeniz Pet

Yuvalık hemen takılmalı mı ve şuan durduğu yer doğru mu ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Hamza yuvalığın içine hamsterlar için olan talaştan kat bide folluk hazırla yuvalıkta takılı kalsın şakirden bahs ediyoruz....

Dostum bu yuva ölcüleri bana oldukca kücük geldi benim kullandıgım 20x20x20

Valla kardeş benim yuvalık bundan daha küçük şuan 3 yumurta var kuşun 2.
Kuluçkası ilk kuluçkadan 3 yumurta vardı 1 ri boştu 2 si büyüdü bence sorun olmaz yuvalık ama büyüğü daha iyi :)

Bence biraz ufak sakirin ailesi geniş olacagı için Büyüğününden al

30*30*30 en idealdir Şakir için

yuvalığı dikey olarak degil de YATAY olarak takarsan daha iyi olur

Aynayı çıkarmalısın kardeşim.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aynayı çıkardım zaten eş gelince . videoda gösterdiğim gibi yuvalık başka şekilde takılmıyo daha büyüğü ve yatay olan hiç takılmaz diye düşünüyorum arkadaşlar . bu yuvalığı yatay koysak olurmu ? yavrular yuvadan düşer mi ?

Bu yuvalık oldukça küçük yavrulasa bile dişi kuş bu yuvalıkta yavruları ezer belki dişi kuş bile sıgmaz :)

Üzerinde ne tutuyorsa onu çıkar çivi vb. Küçük cam çivileri var yan ayarlayıp tellere göre çakabilirsiniz. Ucu içerden çıkmasın dikkat.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

yuvalık yaptı abim boyutu 15x20x15 yükseklik 15 yani denemek için taktık kuşu yeni aldık kalması doğru mu?

Fotoğraf0578.jpg
Fotoğraf0579.jpg
Fotoğraf0580.jpg
Fotoğraf0581.jpg
Fotoğraf0582.jpg
Fotoğraf0589.jpg

Kuşu yeni aldıysan bence biraz alıştıktan sonra tak derim ben

Bence şimdi tak alışırlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:50 --

Şimdi zaten girmezler, alışsınlar ortama, az zaman geçince tak çünkü daha ortama alışmamışlar

Geri