petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık içi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serhat ÇETİN tarafından 19 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Serhat ÇETİN

Serhat ÇETİN New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba arkadaşlar bir çift muhabbetim var ilk batımda 3 yavru büyüttüler yavrular yeme düştükten sonra hemen yumurta verdiler yuvalığın içine talaş koymayı düşünüyorum koku yapmasın diye bir sakıncası olur mu...

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    anne yumurtlara yatmayabilir ama çok koku oluyor dediğin gibi. şansına denemek lazım yatmazsa tekrar boşaltırsın talaşı

3. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayır aksine yumurtalara zarar gelmesini önler

Sent from my Nokia Lumia 920 for Tapatalk

4. Serhat ÇETİN

Serhat ÇETİN New Member

Beğenileri:
    0
    koyacagım talaş nasıl olmalı

5. Mehmet KILINÇ

Beğenileri:
    0
    Hamster talaslari var hazir satilan.onlarin buyuklugu gibi marangozdan falan alabilirsin.yok ugrasamam dersen

Hamster talasi al 4-5 lira paketi.

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    marangozlarda çam talaşı vaar onlarıda kullanabilirsin iz denedik yuvalığı temizleyip yavruların altına talaş bıraktık anne yinede yadırgamadı baktı

7. oktay02

oktay02 Guest

Ben ince talaş kullanıyorum marangozdan fln alıyorum. Talaş hem yumurtaları koruyor hemde yavrular büyüdükçe pisliği alıp yavruları temiz tutuyor.Yavrular büyüdükçe pisliği artıkça bakıyorum talaşlar kaybolmuş ilavede yavıyorum sorun olmuyor hiç ama anneyi fazla kızdırmadan genelde o dışarıdayken koyuyorum.

Sayfayı Paylaş