Karadeniz Pet

yuvalık ıcın toz talas mı daha ıyı bıraz ırı talasmı ?

göztepe1925

Meraklı Üye
arkadaslar dısım artık durmadan yuvaya basladı sonunda ve talas aldım bugun marangozdan ve toz talas vardı tırnak gıbı olanlarda yoktu sızce hangısı daha ıyı yorumlarınzı beklıorum

Toz talaş sakat hocam göze kaçıyor bir kuşumu böyle kaybettim marangozdan aldığında tırnak talaş bile alsan yıka iyice sonra kurut ve şunada dikkat et talaşlar suni talaş olsun,çoğu marangozda bulunmaz işlenmiş odun keserler üzerlerinde vernik boya çeşitli koruma maddeleri bulunur sen sadece saf odundan elde edileni kullan.

kalın talaş daha iyi toz talaş koymayın yuvaya

sımdı cıkarıtıyım ozman kuslara yazık olmasın yarın alıyım tırnaklardan kus cunku es tutusun dıe her sey yaptım sımdıde yuvayı kemıorıo dısı bıde dısıde yedıgı yemı kafasını sallıyarrak saga sola atıo yemı acaba neden oluo o

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

yuvalıgada gırıo neden yedıgnı cıkartmıs olabılır hapsuruo bazende

yem koy yuvaya hem yavrular atlamadanönce yem kkırmayı örenmiş oluyorlar :)

yesin kabuklu dursun sorun olmasi ben yumurtladıktan sonra 3 günde bir yem koyuyuorum azar arar yavrular cıkınca bir temizl,iyorum sonra büene kadar azar azar koyuyorum yem yuvadan atladıktan sonra zante anlerinden areniyorlar yemm kırmayı oranmese bile yem ceviriyor ertesi güne kırıyor :)

yesin kabuklu dursun sorun olmasi ben yumurtladıktan sonra 3 günde bir yem koyuyuorum azar arar yavrular cıkınca bir temizl,iyorum sonra büene kadar azar azar koyuyorum yem yuvadan atladıktan sonra zante anlerinden areniyorlar yemm kırmayı oranmese bile yem ceviriyor ertesi güne kırıyor :)

:D tamam hocam yem koysamda yapar demi yuvayı birdeyemi ortadaki yuvarlak yere mi koyacam ve ne kadar koyayım

yarım avuç at sen nere atarsan at dişi onları istedi gibi dagtır :)

taner sorcagım hepsını sordun cvblarını aldım tskurler :) yusuf kardes sanada tskler yorumun ıcın :D

sendede dısı yuvayı kemırıp ıcıne gırıomu yuvanın onundekı tunekte fılan durumuomu

ıyımıs o zamn talas almıcam 1 avuc yem attım 2 cesıt bakalım ne olck :)

benimde öyle erkek ben koyarken baktı ne koyuyorum içeri diye dişide yuvada olan 1 2 tahta parçasını koymuş ortaya bakalım hayırlısı :)

Geri