Karadeniz Pet

Yuvalık için ???

Bersanreis

Meraklı Üye
Selamın aleyküm bayramınız mübarek olsun. Benim iki cift kusum var kuz olani 4 gun evel aldim baya anlastilar opsuyolar konusuyolar daha neler neler bnm sorum yuvaligin icine ne.koyayim petshop bisey koyma kendisi yapiyo dedi ben tamam dedim birde sizden duymak istedim suan yuvaligin icinde birazcik kus kumu var o kadar .

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selamın aleyküm bayramınız mübarek olsun. Benim iki cift kusum var kuz olani 4 gun evel aldim baya anlastilar opsuyolar konusuyolar daha neler neler bnm sorum yuvaligin icine ne.koyayim petshop bisey koyma kendisi yapiyo dedi ben tamam dedim birde sizden duymak istedim suan yuvaligin icinde birazcik kus kumu var o kadar .

Yuvalığa zemini kapatacak kadar Talas koy kemirgen talasi

Yuvalık içersine kuş kumu veya kemirgen talaşı kullanılabilir. Dişi kuş bunları istediği gibi ayarlayıp fazla olanı kenara çeker veya dışarı atacaktır

O zaman hocam kus kumu az koymustum biraz daha ekliyim bisi olur diye az koymustum birde kusu dedigim gibi 4 gun evvel aldim cok iyi anlastilarda disi sanki yuvaliga girmeye korkuyo bakiyo sonra gidiyo girmiyo erkekte habire kuyruguna basiyo disinin

Geri