petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık için ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Bersanreis tarafından 26 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın aleyküm bayramınız mübarek olsun. Benim iki cift kusum var kuz olani 4 gun evel aldim baya anlastilar opsuyolar konusuyolar daha neler neler bnm sorum yuvaligin icine ne.koyayim petshop bisey koyma kendisi yapiyo dedi ben tamam dedim birde sizden duymak istedim suan yuvaligin icinde birazcik kus kumu var o kadar .

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    Yuvalığa zemini kapatacak kadar Talas koy kemirgen talasi

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Yuvalık içersine kuş kumu veya kemirgen talaşı kullanılabilir. Dişi kuş bunları istediği gibi ayarlayıp fazla olanı kenara çeker veya dışarı atacaktır

4. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    O zaman hocam kus kumu az koymustum biraz daha ekliyim bisi olur diye az koymustum birde kusu dedigim gibi 4 gun evvel aldim cok iyi anlastilarda disi sanki yuvaliga girmeye korkuyo bakiyo sonra gidiyo girmiyo erkekte habire kuyruguna basiyo disinin

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş