petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık içine koyulacak materyal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FatihGülhan tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar ben kuskumu koyuyorum ama pek içime yatmıyor talas koymak istiyorum ama kusuma es aldıgım pet shop sahibi talas bit yapar dedi sizce ne yapmalıyım kum kalsınmı

2. FatihGülhan

FatihGülhan New Member

Beğenileri:
    0
    birde erkek kusum disiyle öpüsüyor sonra kafasını sallıyor gidiyor kafesin tellerine vuruyor gagasıyla sizce bu kusun amacı nedir :D

3. Serdar

Serdar Guest

Benim muhabbet kuşu üreten arkadaşlarım var onlar talaş koyuyordu ama keresteden yapılan talaş mdfden falan olmayacakmış

4. Serdar

Serdar Guest

Muhabbet kuşu üreticisi arkadaşlarım keresteden yapılan talaş koyuyorlardı.ama mdfden falan yapılmamasına dikkat et

5. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Hamster talaşı alın paket halinde en iyisi o, kuşunuzun yaptığı hareketler iyiye işaret kur yapıyor çiftleşmek istiyor. Kum yumurtaları soğuk tutar, talaş yavruların pisliğiyle yuvanın dibinin ıslanmasını engeller nemi alır.

6. Yılmaz Ç.

Biraz kuş kumu serpiştirin içine yeterlidir.

7. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hamster talaşı ve kuş kumu kullanabilirsiniz.

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

banada bir abi dediki yuvalıgın içine doğa da yaptiklari yuvalıkdan yapabilirsin dedi.

9. Duranettin ERAYDIN

Kuşkumu yeterlidir.talaş ekledim yuvalığa girmez oldu!

10. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

ben kum koyuyorum çok az birde bir tüyo veriyim eger mümkünse yuvanın dibine gaga taşından yapılan alçıyı 1,1,5 cm sulandır dök donsun folluk kısmını çay kaşıgıyla yuvarla yumurta için üstünede kuş kumu dök wunderfull ;) donsun sonra koy kuş içeri girdiginde kazıma işlemleri başladıgında hem kalsiyum alsın hemde işine baksın ;)

11. Sevtap DERİN

Bence hiçbir şey koyma kendi yapıyor zaten.

Sayfayı Paylaş