Karadeniz Pet

yuvalık içine koyulacak materyal

FatihGülhan

Meraklı Üye
arkadaslar ben kuskumu koyuyorum ama pek içime yatmıyor talas koymak istiyorum ama kusuma es aldıgım pet shop sahibi talas bit yapar dedi sizce ne yapmalıyım kum kalsınmı

birde erkek kusum disiyle öpüsüyor sonra kafasını sallıyor gidiyor kafesin tellerine vuruyor gagasıyla sizce bu kusun amacı nedir :D

Benim muhabbet kuşu üreten arkadaşlarım var onlar talaş koyuyordu ama keresteden yapılan talaş mdfden falan olmayacakmış

Muhabbet kuşu üreticisi arkadaşlarım keresteden yapılan talaş koyuyorlardı.ama mdfden falan yapılmamasına dikkat et

Hamster talaşı alın paket halinde en iyisi o, kuşunuzun yaptığı hareketler iyiye işaret kur yapıyor çiftleşmek istiyor. Kum yumurtaları soğuk tutar, talaş yavruların pisliğiyle yuvanın dibinin ıslanmasını engeller nemi alır.

Hamster talaşı ve kuş kumu kullanabilirsiniz.

banada bir abi dediki yuvalıgın içine doğa da yaptiklari yuvalıkdan yapabilirsin dedi.

Kuşkumu yeterlidir.talaş ekledim yuvalığa girmez oldu!

ben kum koyuyorum çok az birde bir tüyo veriyim eger mümkünse yuvanın dibine gaga taşından yapılan alçıyı 1,1,5 cm sulandır dök donsun folluk kısmını çay kaşıgıyla yuvarla yumurta için üstünede kuş kumu dök wunderfull ;) donsun sonra koy kuş içeri girdiginde kazıma işlemleri başladıgında hem kalsiyum alsın hemde işine baksın ;)

Geri