Karadeniz Pet

Yuvalık ilgili sorum var ?

sadullah dinç

Meraklı Üye
Dîsi kusum tam yasina girmedi ama simdiden yuvaliga alissin istiyorum onceden icimde hamster talasi vardi hergun icine grip kemirip biraz vakit geciyordu sonra petshopdan adamin biri hamster talasi koyma zarari olur dedi ve bende talasi cikardim ama simdi disinin yuvaliga ilgisi gitti acaba icime yem kabugu ya da yemin kendisini mi koysam

Hamster talaşının zararını göreni duymadım.Ne gibi zararı varmış acaba.

Hamster talaşını uzun süredir kullanıyorum,hiç bir zararı yok.

Talas koyabilirsiniz bir sıkıntı olmaz

Hamster talaşının zararını göreni duymadım.Ne gibi zararı varmış acaba.

Hamster talaşını uzun süredir kullanıyorum,hiç bir zararı yok.

Talas koyabilirsiniz bir sıkıntı olmaz

Saolun yardimci oldugunuz icin.

bende bilmiyorum ne zarari var illede hamster talasi zararli dedi marangozdan talas al koy dedi benimde kafam iyice karisti.

Marangozdan alınan talaşlar steril olmadığı için parazit barındırma ihtimali yüksektir. En iyisi steril olan kemirgen (hamster) talaşıdır.

Ayrıca marangozdan alınan Talas batabilir rahatsız eder kuşları

Hamster talaşı (iyi marka olanlar) buhar ile sterilize ediliyor.
Başka talaş kullanmayın. Ben şu markadan alıyorum. İki farklı ambalajda satılıyor, fiyatı da çok uygun.
Birkaç farklı aroma ve kokusuz çeşidi var. (limonlusu iyidir)

Chipsi Limon Aromalı Hamster Talaşı 60 L / Hamster / Gonzales / Kemirgen / Bakım Ürünleri | Juen Pet Market | Pet Shop
Chipsi Limon Aromalı Hamster Talaşı 15 L / Hamster / Gonzales / Kemirgen / Bakım Ürünleri | Juen Pet Market | Pet Shop

Marangozdan alınan talaşlar steril olmadığı için parazit barındırma ihtimali yüksektir. En iyisi steril olan kemirgen (hamster) talaşıdır.

Ayrıca marangozdan alınan Talas batabilir rahatsız eder kuşları

Hamster talaşı (iyi marka olanlar) buhar ile sterilize ediliyor.
Başka talaş kullanmayın. Ben şu markadan alıyorum. İki farklı ambalajda satılıyor, fiyatı da çok uygun.
Birkaç farklı aroma ve kokusuz çeşidi var. (limonlusu iyidir)

Chipsi Limon Aromalı Hamster Talaşı 60 L / Hamster / Gonzales / Kemirgen / Bakım Ürünleri | Juen Pet Market | Pet Shop
Chipsi Limon Aromalı Hamster Talaşı 15 L / Hamster / Gonzales / Kemirgen / Bakım Ürünleri | Juen Pet Market | Pet Shop

Bende 15 L cipsi markasi %100 natural diyor sıkistirilmis agac talasiymis dogal ve hos kokulu zararli haserelerden ve cesitli bitkilerden uzaklastirilmistir yaziyor

Geri