petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık koku yapıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tunç ÇAĞATAY tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Arkadaşlar yuvalıkta talaş vardı yavular çıktı 18 19 günlüklüler ama koku var değiştirmelimiyim 2 tane zaten yavru

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Hızlı bir şekilde talaşları alıp yeni talaş koyabilirsiniz. Yavrular atladıkları zaman yuvanın tabanını kazıyıp tekrar kullanabilirsiniz

3. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

altindaki talasi temizlersen koku kalmaz

4. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Yeni talaşlar yavrulara zarar verebilir diye düşünüyorum annede korka bilir ilk kuluçkası çünkü ama koku yavrulara zarar verir diyede endişe duyuyorum.

5. Ali KOÇAK
    Gizli

kuşunuz çok kıskanç değilse değiştirin yoksa koku gitmiyor.sağlıklı büyümeleri dileğiyle.

6. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Koku değil mikrop zarar verir. Anne yavrularla ilgilendiğinden önemseyeceğini sanmıyorum yani ben de öyle oldu

Sayfayı Paylaş