Karadeniz Pet

Yuvalik nereye konulmali

berkecakil

Meraklı Üye
Yaklasik 45 gun once cift sanip aldigim kuslarim var. Kuslari benim aldigim zaman yeni bir araya getirmisler megerse. Disi kizismis durumda ceresi kahverengi. Erkek zaten surekli kur yapiyor ciftlesmeye hazir sanirim. Yuvalik kafesin tabanina asilmis disi 45 gundur bir kere bile ilgi gostermedi. Yuvaligi kafesin ustlerine dogru taksam diside yuvaliga karsi bir ilgi olur mu

İllaki olur. Alçakta olması onu korkutabilir. Takabildiğiniz kadar yukarı takın. daha fazla ilgisi artacaktır.

Sanırım yuvalık kafesin içinde kafesin dışından kapıya asman daha doğru olur. Tünekleri de yuvalığın girişine yakın koyman dişinin daha çok ilgi göstermesini sağlayacaktır. Kafes düzeni kuşların üremesinde birinci faktördür. Kolay gelsin.

Yorumlariniz icin cok tsk ederim arkadaslar. Kafama cok takiliyor disi zaten urkek bir hayvan. Alta hic inmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Yorumlarinizi bekliyorum

Yorumlariniz icin cok tsk ederim arkadaslar. Kafama cok takiliyor disi zaten urkek bir hayvan. Alta hic inmez.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:30 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Yorumlarinizi bekliyorum

Daha neyin yorumunu beklioyrsun ki ? Arkadaşlar zaten açıklamışlar ?

Geri