Karadeniz Pet

Yuvalık olmadan çiftleşme

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Hagen kafes kullanıyorum malum yuva takma yeri yok.Dişide kızışmış ceresi baya kahverengi bu durumda yuvalık olmadan çiftleşme olurmu

Telleri keseceksin abi yuvalığı disardan takmak istiyorsan ben öyle yapmiştim yuvalıkla işin bitince çikarttiğin zamanda ben plastik kelepçelerle çözümü bulmuştum kesilen yerleri kapatmak için

Telleri keseceksin abi yuvalığı disardan takmak istiyorsan ben öyle yapmiştim yuvalıkla işin bitince çikarttiğin zamanda ben plastik kelepçelerle çözümü bulmuştum kesilen yerleri kapatmak için

Güzelim kafeside kesmeyi içim el vermiyo.Klipslerden yedek 4 tane var ama.

ya kafesi değiştirip yuvalık takılanlardan kullanırsın o zaman mevcut kafesini yavrulara kullanırsın

Güzelim kafeside kesmeyi içim el vermiyo.Klipslerden yedek 4 tane var ama.

benim için kuşların rahatı kafesten daha önemliydi kestim gitti sonuçta kafes benim yuvalığı çikardığım zamanda plastik kelepçelerle kapatabilirim ama tabi sonuçta sizin bileceğiniz iş ama içeri takabiliyorsunuz yuvalığı ama kontrolu çok zor oluyo bakin alttaki linkte nasil kesip taktiğimi fotolarla gösterdim belki yardimci olur

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...on-kullananlar-icin-yuvalik-takimi-12169.html

adamlar o biçim kafes yapıyıorlar ama yuvalık yeri yapmıyorlar. cok ilginç

adamlar o biçim kafes yapıyıorlar ama yuvalık yeri yapmıyorlar. cok ilginç

aynen bende anlamiyorum hangi amaçla böle bisey yapmislar adamlarin mantik yuvalığı içeri takilmasi galba hatta sitelerinde ön kapilari açip takiyorlar ama onuda denedim olmuyo oturmuyo giris kapisinada tam olarak yuvalık otursa bile sabit bir sekilde durmuyor garip bisey bende kestim gitti telleri

ya birde kendi üretimleri olan yuvalıklar var ama kafeslerine takılamıyor :D

kardeş kafes büyük ise yuvalığı içine koymayı dene.. tabi kafese kıyamıyorsan.

benim için kuşların rahatı kafesten daha önemliydi kestim gitti sonuçta kafes benim yuvalığı çikardığım zamanda plastik kelepçelerle kapatabilirim ama tabi sonuçta sizin bileceğiniz iş ama içeri takabiliyorsunuz yuvalığı ama kontrolu çok zor oluyo bakin alttaki linkte nasil kesip taktiğimi fotolarla gösterdim belki yardimci olur

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...on-kullananlar-icin-yuvalik-takimi-12169.html

yuvalik hagenin orjinal urunu.on kapilari acinca oturmuyomu? kafesi kesmissin evde varsa tahta yuvalik kullan bence

Geri