Karadeniz Pet

yuvalık sorun

selen canaydın bedel

Onursal Üye
arkadaşlar dişi talaşları dışarı atıyor neden olabilir?

Genelde de atar zaten çok büyük bir problem değil. Yuvalığın tabanında oyuk varsa problem olmaz.Sen talaşları dışarı çıkar ya da hiç elleme o istediği gibi yapsın. Gözün üzerinde olsun yuvalıktan soğuma gibi bir durum oluşursa sen talaşları dışarı çıkar. Bol ve sağlıklı yavrular...

işin ilginci biz evden çıkınca bizim zıpırlar evde parti yapmışlar sanırım :D oyuncağı falan yere düşürmüşler..nasıl çıkardılar onu düşünüyoruz..

:D bizim diside talasi dışarı atıyordu bende çıkardım kuş kumu kattım puan memnunum

Sorun olmaz Selen Hanım, kendi istediği şekilde yapıyor yuvayı. Bu arada benim yaramazlar da kuş kumunu koyduğum kabı yere düşürüyorlar. Ah çok yaramazlar kime çektiler bilmiyorum. :D

Bu arada talaşları atmasının sebebi istemediğinden değil yuvayı kendine göre ayarlamak istediğinden dolayı aynısı banada oldu kısa zamanda yumurta yapıcak. şimdiden gözün aydın sen sakın geri talaş koyma.

çok teşekkür ederim arkadaşlar..inşallah bebişlerimiz olur..tek isteğim ..

Sorun degil dısarı atması. kendisi yapmak istiyor yuvayı. siz yuva tabanına sadece kus kumu dökebilirsiniz suan için

çeşitli kuş kumları var fark etmez herhalde aynı durum bende de var

yumurta yakın :D sağlıklıca alırsınız inş yavrularınızı :)

Geri