petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem DEDE tarafından 26 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Erdem DEDE

Arkadaşlar dişi kuşun erkeğe erkek kuş gibi kur yapması ve de erkeği yuvalığa almaması normalmi

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

soruyu anlamadım tam anlatirmsin dostum.

3. Erdem DEDE

benim dişi kuşum erkek kuşa, erkek kuş, gibi kur yapıyor bu sizce normalmi bide benim dişi kuşum yuvalığa girince erkek kuşu sokmuyor buda normalmi

4. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    dişi çiftleşmeye hazır olur vede erkek hazır değilse dişi erkeği ikna etmek için kur yapar normaldir

5. Erdem DEDE

ama erkekde dişiye kur yapıyo ve dişi erkek kuşu kendine yaklaştırmıyo

6. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    2 side erkek olmasın yada dişi sandıgın erkek erkek sandıgın dişi ? :D Bir fotoğraf ekle derim.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet bir fotolarini görelim dişi nin çifleşme zamanı gelmiş olabilir. ama yinede bir foto at deriz dostum.

8. Erdem DEDE

şu an atamıyorum ama atıcam en yakın zamanda

Sayfayı Paylaş