petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalik tabani (carpik bacak icun oneri)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MERT BUTAY tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Kusum carpik bacak verdigi icin yuvanin dibinden kaynaklandigini hocalarumuzdan ogrendim.bende bir sunta alup bicakla oval yapmaya calistim disi kysum yuvada surekli dibini eseliyor acaba yuvalik degisimi yapmama gerek varmi ?
    Sizce saglikli olmusmu yoksa ?
    Resimde goruldugu gibi biriktirmis ben dogal olsun diye oval suntadan yapmaya calistim.

#1 MERT BUTAY, 4 Ocak 2015
    Son düzenleme: 4 Ocak 2015
  2. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    hiçde olmamıs berbat ötesi plastik folluk al yada yuvayı degiştir oratası ahaifi egik ve iiçeriye bombeli olması lazım

3. NİDA TAHAN
    Gizli

bence yuvayı değiştir

4. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Hocam sakat o yumurtalar için sen yuvalığı değiştir en iyisi zarar gelmesin...

5. MERT BUTAY

MERT BUTAY Member

Beğenileri:
    0
    Ozaman degistireyim

#5 MERT BUTAY, 5 Ocak 2015
    Son düzenleme: 5 Ocak 2015
  6. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    Oydugun o taban mdf.Mdf dogal bi malzeme deil dogal olmasi icin agac kullanmalisin ama temizligi zor oldugundan
    Bende bi cok hobici gibi plastik folluk kullaniyrum kullanmaya basladiktan snra herkese tavsiye eder oldum
    yavrular yumurtadan cikmadan az talas atiyrm yumurtadan ciktiklarinda ise talasi cok koyuyorum ki anne yavrularin
    Uzerine basinca ezilmesin ayriyetten yavru kaymasn plastik tabandan dolayi kayarsa ayaklarini
    toplamasi zor olur carpik bacak olma ihtimali yuksek olur haftada birde folukklari cikartip yikiyrm
    Cok memnunum tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş