petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık takılı ve geniş ama dişi hiç girmiyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişide şakir de hiç girmiyo bi kere elimle koydum yuvalığa ama hemen geri çıktılar hiç girmiyolar . ne önerirsiniz alıştırmak için.

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    birak onlar alisirlar kendileri sen eleme rahatsiz etme onlari disi her gun gittikce daha cok ilgi duyacakdir. tele ziplayip disardan yuvanin icine bakacakdir. en sonunda girecekdir. birak o kendisi isdegi zaman girer. neden yuvaliga atiginizi anlamiyorum kuslar korkacakdir yuvalik saten karanlik böle seyler i yapmayin bence. kuslar iyice strese girer daha da uzar ciftlesme

3. BARAN

BARAN Guest

Rahatsız etme şakir o dişi her halükarda raya sokar :)

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bilmiyorum 3 gün oldu nerdeyse girmiyo şakir kaşıyo yem kusuyo konuşuyo onunla hala duruyo girmiyo tüneğin dibine giriyo orda takılıyo bazen ama içeri girmiyo neyse beklicez hep.

5. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    3 gun oldu ve sen simdiden yuvaliga mi sokuyorsun pardon ama kafayimi yedin sen. benim kiler 2-4 ay da zorla yuvaya girdiler. kuslara ila herseyi yapdirmak istiyorsunuz sabir edin biraz sabreden e megini alir .

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    zaten ele geliyolar kapatma falan yok elime geldi bende yuvalığa koydum zaten hemen çıktı zorlama falan yok yani :)

Sayfayı Paylaş