Karadeniz Pet

Yuvalık takılı ve geniş ama dişi hiç girmiyor ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
dişide şakir de hiç girmiyo bi kere elimle koydum yuvalığa ama hemen geri çıktılar hiç girmiyolar . ne önerirsiniz alıştırmak için.

birak onlar alisirlar kendileri sen eleme rahatsiz etme onlari disi her gun gittikce daha cok ilgi duyacakdir. tele ziplayip disardan yuvanin icine bakacakdir. en sonunda girecekdir. birak o kendisi isdegi zaman girer. neden yuvaliga atiginizi anlamiyorum kuslar korkacakdir yuvalik saten karanlik böle seyler i yapmayin bence. kuslar iyice strese girer daha da uzar ciftlesme

bilmiyorum 3 gün oldu nerdeyse girmiyo şakir kaşıyo yem kusuyo konuşuyo onunla hala duruyo girmiyo tüneğin dibine giriyo orda takılıyo bazen ama içeri girmiyo neyse beklicez hep.

3 gun oldu ve sen simdiden yuvaliga mi sokuyorsun pardon ama kafayimi yedin sen. benim kiler 2-4 ay da zorla yuvaya girdiler. kuslara ila herseyi yapdirmak istiyorsunuz sabir edin biraz sabreden e megini alir .

zaten ele geliyolar kapatma falan yok elime geldi bende yuvalığa koydum zaten hemen çıktı zorlama falan yok yani :)

Geri