petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık takımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavısandkaan tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. mavısandkaan
    Gizli

Arkadşlar mrb ben çiftime yuvalık takıcam ama nasıl bi resimli eklermisiniz yada açıklayınız

2. Samet Çağlar
    Gizli

Yuvalık ın nasıl takılacağını mı soruyorsun , yuvalık nasıl onu mu ?

3. mavısandkaan
    Gizli

yuvalığın nasıl takılacağı (kafese)

4. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

normal ucuz kafeslerde büyük kapı vardır ırdan takarsın Hagen Vissionmudur nedir :) ondansa telleri yuvalığa göre keser öyle oturtursun olmadı bi petshopcudan yada çevrenizde kuş besleyen birinden yardım alın

Yuvalığı oturtunuz içine ya ince kum yada hamster talaşı katın folluk bölgesini ii ayarlayın...

2 sinide cevapladım gitti hayırlı olsun :)

5. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Ya işte kafesin yan tarafına bağlıcaksın tuttrcaksın bişeyle ama kafesi kesermsin artık onu bilmem delikten girmesi için.Bide önüne paralel bir tünek koyun rahat girsin çıksın.

Sayfayı Paylaş