Karadeniz Pet

yuvalık takıyım mı yardım edin?

• Konbuyu başlatan DEMİRTAŞ aosman
  • Başlangıç tarihi
D

DEMİRTAŞ aosman

Guest
KZP6Zo.jpg

eQo57v.jpg

KZP6Og.jpg

erkeği 2 gün önce aldım erkek sureklı yaklasıyo ama dişi kovalıyo sureklı ama arada öpüşüyolar sizce yuva takmalı mıyım bılgılerınızı paylaşırsanız sevınırım sımdıden tesekkur ederım

Daha önce açtığın konu da da takman gerektiğini söylemiştik.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

kimiside daha erkek takma az daha süre var demişti kararsız kaldım

Yuvalık takınca herşey biranda değişmeyecek bence hemen takın çünkü bazı kuşlar yuvalığa geç alışıyor. Takılı olmasının bir zararı olmaz.

tesekkur ederim aksam takicam yuvalıgi bakalm ne olacak

peki zeminini nasıl hazırlamalym var mi önerileriniz

Ben de yuva takmanız gerektiğini söylemiştim altına biraz talaş koyarsınız gerisine karışmayın

Fakat bu kafesiniz pek ideal değil çift kuş için inşaallah zamanla büyütürsünüz bir de kafeste çift kapı var mı??

yuvalık yeri var ama tek kapısı var kafesim bana göre büyuk geliyo ama siz buyutun derseniz buyutrum

Yuvalık yeri nasıl var nasıl tek kapısı var yan tarafta bir kapı daha yok mu?

yan tarafta bi kapak daha var kafesi aldigmda adam yuvalik yeri demişti

Hımmm anladım ikinci kapı tamam oraya takarsınız bu çiftin maşaallahı var en kısa sürede yavrularınız olur inşaallah

verdigniz bilgiler için çok teşekkur ederim inş en kısa sürede olur yavrularim :) kafes buyuklugu yeterli mi şimdilik

Bence yavru almak istiyorsanız imkanınız da var ise daha büyük dikdörtgen bir kafes alın. Bu kafeste yavru alınamaz değil fakat küçük rahat hareket edemezler uçuşamazlar.. Tüneklerini tahta takın ve tünekleri bu şekilde değil de diğer türlü takın.. Bu kafesi de kenara koyun yavrularınız olursa inşaallah birini eğitmekte kullanabilirsiniz

tünekleri nasıl takmam gerek anlamadm?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:26 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

KrolBz.jpg

wz7PEB.jpg

e5158q.jpg

KqZolD.jpg

işte yuvalıgı taktım bakalım hayırlısı :)

yuvalığı takabilirsin bir sorun olucağını sanmıyorum

Geri