petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık takmalı mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ufuk ozdemir tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. ufuk ozdemir

ufuk ozdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba ,

Kuşlarım 8 gündür aynı kafesteler ve birbirlerine alıştılar. Birbirlerini kaşıyorlar ve kusuyorlar , gagalarını tüneklere vuruyorlar. . Yalnız erkek yem yerken dişi arada rahatsız ediyor , kovuyor falan... Ama kavga olayı yok küçük atışma gibi sanki.

Alışmaları için yuvalık takayım diyorum.
    Ondan sonrası kendilerine kalmış.

Ne dersiniz?

2. duman821

duman821 New Member

Beğenileri:
    0
    keşke resimlerinizde ekleseydiniz ama kavga gürültü yok ise kuşlarınız yetişkin ise takmanızda fayda vardır tabiki bakalım ustalar ne diyecekler.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    İstersen 1 hafta daha bekle, istersen tak farketmez. Yeni gelen ortama alışınca işler daha kolay olur.

4. Abdurrahman TEKNECİ

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

Bence hiç zararı yok aksine daha yararlı olacağını düşünüyorum kendilerini tehlikede hissettikleri an içine girerek kendilerini güvende hissedip folluğu daha çok benimsediklerini düşünüyorum.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yuvalik takmaniz avantaj sağlar maşallah kuşlarınıza

6. ufukak42

ufukak42 New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum hazır da erkek biraz küçük sanki. 6 aylık üstü oldugunu düşünüyorum. Bu konuda sorun yaşamadılar şimdilik insallah herşey yolunda gider

Sayfayı Paylaş