petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalık uygunmu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Мехмет Йылдыз tarafından 27 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Мехмет Йылдыз

Merhaba kuşlarımın yuvalığını kendim yaptım fakat içinde göçük yok yuvalığın tabanı düz ve içine talaş koydum sizce talaşmı kummu koymalıyım ?

2. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    YUvalığı gayet güzel yapmışsın. Kumda talaş da uygun olur. Kuş zaten kendisi yuvayı ayarlıyor.

3. mehmet berke

aynen yumurtaların kırılması riskini önlemek için kum veya talaş koy

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yuvalığın genişliği güzel fakat.olay ayrıntıda,o yualığın içine göre kontraplak parçası kes ve ortasını yuvarlak bir biçimde çıkarki,murtalar gelince sağa sola savrulmasın

5. Serkan ÇETİN

Serkan ÇETİN New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalık çok güzel olmuş kumu bol koymanı tavsiye ederim daha önceden başıma geldiği için biliyorum annenin ilk kuluçkasıydı ve yarulardan birisinin ayakları çapraz olmuştu zemin düz olduğu için kum faydalı olur gerisini anne ayarlar diye düşünüyorum.

6. Cem AYGÜN

Cem AYGÜN New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede arkadşlarımızın dediği gibi kumu bol koyun. fazlasını zaten anne ayarlayacaktır. Güzel yavrular almanız temennisiyle

7. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    yuvalığı ve genişliğini çok güzel ayarlamışsınız tebrik ederim :) eh banada hayırlı olsun güzel haberlerinizi inşallah alırım demek düşüyor

Sayfayı Paylaş