Karadeniz Pet

yuvalık ve dişi kuşum hakkında

zeynep beril

Meraklı Üye
Dişi kuşum 10 gündür yuvalığın ağzında durup kenarlarını kemiriyodu 2 gündür yuvalığa giriyo 1 dk. Kadar içinde kalıp çıkıyo..acaba bu yumurtaya hazırlanıyor anlamınımı taşır yoksa ben yine kendimimi kandırıyorum.. çünkü forumda yazan popo şişikliği kanat düşüklüğü dışkıda büyüme hiç biri yok maalesef çok sinirleniyorum ama sabırdan başka elden gelen bişey yok..Y

Zamanla o süreler artacaktır, fazla rahatsız etmeyin,

Dişi kuşum 10 gündür yuvalığın ağzında durup kenarlarını kemiriyodu 2 gündür yuvalığa giriyo 1 dk. Kadar içinde kalıp çıkıyo..acaba bu yumurtaya hazırlanıyor anlamınımı taşır yoksa ben yine kendimimi kandırıyorum.. çünkü forumda yazan popo şişikliği kanat düşüklüğü dışkıda büyüme hiç biri yok maalesef çok sinirleniyorum ama sabırdan başka elden gelen bişey yok..Y

fazla rahatsız etmemek lazım bu dönemde hazırlıklar yeni başlamış henüz zamanla ortada folda olacak yumurtada :)

Son düzenleme:
Evet yuva hazırlığı.
Hayvanı ikide bir rahatsız ederseniz yanına gider ne yapıyor diye bakarsanız biraz zor yumurta alırsınız.
Taciz etmeyin. Bırakın serbest olsunlar. Korkmasınlar.

Evet yuva hazırlığı.
Hayvanı ikide bir rahatsız ederseniz yanına gider ne yapıyor diye bakarsanız biraz zor yumurta alırsınız.
Taciz etmeyin. Bırakın serbest olsunlar. Korkmasınlar.

uzaktan izliyorum kafes temizliği yemi ve suyu haricinde rahatsız etmemeye dikkat ediyorum..teşekkürler:)

Geri