Karadeniz Pet

yuvalık

Kemal Kocabaş

Meraklı Üye
dişi muhabbet kuşum ben dışardayken yuvalığa giriyor eve gelince yuvalıktan çıkıyor baska oda da yok koyabileceğim benden korkmaması için nasıl davranmalıyım ?

kuşları yukarı asabilirsiniz sizi görmeyecek şekilde o zaman kaçmayacaktır yuvalıktan

kitaplıgın içine koydum göğüs hizama en tepeye koyarsam bu sefer onlara yetisemicem en tepeye mi koyayım ?

sizi görmeyecek şekilde arkadaşın dedigi gibib ayayrlaya bilirsiniz

olmaz olmaz aynı yerin yükseğine koyun yada çakıverin odaya bi çivi boyunuzdan yüksekte olsun ama erişebilin oraya

kitaplığın üstüne koyayım diyorum ama boyum 1.65 olunca anca sandalye ile ulaşabiliyorum :S

sandalyeyle ulaşabiliyorsanız rahatlıkla koyabilirsiniz

tamam o zaman kitaplığın üstüne koyayım bugun daha fazla yuvalıkla ilgileniyor kuyruğu düşük fotoğraflı konuyu açalı 1 hafta olmuş insallah gelir yumurta demin tünekte çiftleşme deniyorlardı heralde düştüler tünekten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

kitaplığın üstüne koydum işin kötü tarafı yuvalığın kapağı üstte. kapagını acıp da göremiyorum içini boyum yetişmiyor :(

tamam o zaman kitaplığın üstüne koyayım bugun daha fazla yuvalıkla ilgileniyor kuyruğu düşük fotoğraflı konuyu açalı 1 hafta olmuş insallah gelir yumurta demin tünekte çiftleşme deniyorlardı heralde düştüler tünekten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

kitaplığın üstüne koydum işin kötü tarafı yuvalığın kapağı üstte. kapagını acıp da göremiyorum içini boyum yetişmiyor :(

sen en iyisi boyun hizasında as kuşları odaya bi çivi çak as boynun hizasında olsun yuvalığa bakacağın zamanda sandalyeyle rahatlıkla bakarsın ben öyle yapıyorum

Kuşunuzu yattığınız uyuduğunuz odanızda besliyosanız yere koyunuz yerden soğuk çekiyorsa altına kilim gibi bişeyler koyun ama tepelere asmayın!!

Geri