petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kemal Kocabaş tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    dişi muhabbet kuşum ben dışardayken yuvalığa giriyor eve gelince yuvalıktan çıkıyor baska oda da yok koyabileceğim benden korkmaması için nasıl davranmalıyım ?

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşları yukarı asabilirsiniz sizi görmeyecek şekilde o zaman kaçmayacaktır yuvalıktan

3. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    kitaplıgın içine koydum göğüs hizama en tepeye koyarsam bu sefer onlara yetisemicem en tepeye mi koyayım ?

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    sizi görmeyecek şekilde arkadaşın dedigi gibib ayayrlaya bilirsiniz

5. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    kuluçkaladalar sakıncası olmaz değil mi ?

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    olmaz olmaz aynı yerin yükseğine koyun yada çakıverin odaya bi çivi boyunuzdan yüksekte olsun ama erişebilin oraya

7. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    kitaplığın üstüne koyayım diyorum ama boyum 1.65 olunca anca sandalye ile ulaşabiliyorum :S

8. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sandalyeyle ulaşabiliyorsanız rahatlıkla koyabilirsiniz

9. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    tamam o zaman kitaplığın üstüne koyayım bugun daha fazla yuvalıkla ilgileniyor kuyruğu düşük fotoğraflı konuyu açalı 1 hafta olmuş insallah gelir yumurta demin tünekte çiftleşme deniyorlardı heralde düştüler tünekten :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:08 -->-> Daha önceki mesaj 14:03 --

kitaplığın üstüne koydum işin kötü tarafı yuvalığın kapağı üstte. kapagını acıp da göremiyorum içini boyum yetişmiyor :(

10. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sen en iyisi boyun hizasında as kuşları odaya bi çivi çak as boynun hizasında olsun yuvalığa bakacağın zamanda sandalyeyle rahatlıkla bakarsın ben öyle yapıyorum

11. Mubiş94

Mubiş94 Guest

Kuşunuzu yattığınız uyuduğunuz odanızda besliyosanız yere koyunuz yerden soğuk çekiyorsa altına kilim gibi bişeyler koyun ama tepelere asmayın!!

Sayfayı Paylaş