petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmetkuzuu tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. mehmetkuzuu

mehmetkuzuu New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvalik taktim 10 gun oldu ama burdada ne varmis deyip bir donup bakmadilar bile :(

2. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    1 ay sabır. Yem koy içine

3. İbrahim AKA

İbrahim AKA New Member

Beğenileri:
    0

Ben [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocamın dediği gibi yuvanın içine tarçın ve limon kabuğu rendeledim talaşla karıştırdım bütün çiftlerim yuvaya girmeye başladı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. mehmetkuzuu

mehmetkuzuu New Member

Beğenileri:
    0
    Talas serdim icine tam teskilat hazir ama yanina yaklasipta bu da neymis boyle bile demediler. Yem koyayim da disarda yem varken ilgilenirlermi. Yemliklerimi kaldirsam ac kalsalar vicdan da yaparim aclar die

5. İbrahim AKA

İbrahim AKA New Member

Beğenileri:
    0

Dal darı varsa koy yuvaya hocam. Tarçın ve limon kabuğunu dene bende işe yaradı

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. mehmetkuzuu

mehmetkuzuu New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuslarim ikiside 1 yasinda farkli kisiler tarafindan tek basina balikmis insana aliskin ewcil hatta yussuzler bile diyebilirim. Erkegim konusuyor. 1 ay once bir araya geldiler. Genel olarak Iyi anlasiyorlar diyebilirim hic ayrilmiyorlar biri nereye digeri oraya. Erkegim surekli konusuyor disiye surekli kur yapiyor ama henuz ciflesmediler ve yuvaya ilgi yok. Tarcin ve limon kabugunu deneyecegim hemen belki benimkilerinde ilgisini ceker. Tesekkur ederim

7. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Ben de tarcin ve karanfili bir bez kesenin icine koyup follugun altina koymustum, ilgilerini cekti.

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Tarçın ve karanfil etkili yöntemdir. Ama kuş istemedikten sonra ne koyarsan koy girmez. Gireceği zamanı onlar bilirler. Fazla üstüne düşme.

Sayfayı Paylaş