Karadeniz Pet

Yuvalık

Berk ŞAHİN

Meraklı Üye
Selam arkdaslar bazı nedenlerden dolayı 2 hafta kadardır foruma giremiyorum her neyse kuşlarım çift 2 hafta önce yuvalıga ilgi basladı ve hiç cıktıgını görmedim disinin sürekli kemiriyordu falan filan bugun yuvalıgın içini kontrole gittim dişi kuş içindeydi bir baktım hiç kazılmamıs aslında yuvalıgın altı delikmiş sağ koşeden dolabın üstü oldugu gibi talaştı yani kazmıs ama hep yere dökülmüs ben yeni yuvalıkmı alayım sizce yedek var değistiriyim dedim yuvalıgı elledigim an kus bagırıyor içinden cıkmıyor bir fikir verin lütfen ne yapayım sizce

yuvalıgı sen eleme dostum sanırım yumrta için önce düzelniyorlar benımki de öyle yapti . ama şuanda çalişma aşamasinda lar :D

yuvalıgı sen eleme dostum sanırım yumrta için önce düzelniyorlar benımki de öyle yapti . ama şuanda çalişma aşamasinda lar :D

İyide 2 haftadır hiç talaş birikmemis malesef delik oldugu için dökülmüş hep değistirdim insallah ilgisi azalmaz

yuvalıgın ortasinda varsa sorun yok kuş fazla olanlari atatar zaten yuvadan kafesın iiçine. o sadee ihtaici oldugu kadar ini ayarliyor.

yuvalıgın ortasinda varsa sorun yok kuş fazla olanlari atatar zaten yuvadan kafesın iiçine. o sadee ihtaici oldugu kadar ini ayarliyor.

yok hayır yuvalık kenarı açılmıs büyük delik kazdıgı talaslar oldugu gibi dökülmüs daha önce hamster talasi attım onları atmıs kafes dısına bende kendilerine bıraktım

sen yuvalıgı değişitir ozaman dostum yumrta oldu gu zaman düşme ihmali olabilir yere. yada kendın de yapabilirsin yuvalık.

sen yuvalıgı değişitir ozaman dostum yumrta oldu gu zaman düşme ihmali olabilir yere. yada kendın de yapabilirsin yuvalık.

evet sağol simdi taktım yeni yuvalık bi baktım gene atladı içine kazıyor :D insallah bu çiftimden yüzüm gülücek ya umutluyum 5 çift icinden bunlar cok çalısıyor vallaha

Geri