Karadeniz Pet

Yuvalık

• Konbuyu başlatan Mustafa35
  • Başlangıç tarihi
M

Mustafa35

Guest
Merhaba arkadaşlar 1 ay önce yuvalık takmıştım kafese ilk başta hiç girmiyorlardı şimdi dişi ara sıra giriyor kafesteki salıncaklarının süslerini çıkarıp yere atıyorlar ordanda yuvaya koyuyorlar yuvalığın içine bişey koymam lazım mı bide karanlık sessiz odaya mı koymam gerekiyor bide erkek ayağını dişinin üstüne atıyor ama dişi kafasını eğip gagasını açıyor erkeğe ve bağırıyor kavga mı ediyorlar eğer kavga ediyorlarsa ayırmam mı gerek?

sana tavsiyem

kafesdeki oyuncakların hepsini çıkar
tünek fazla ise azalt en fazla 2 olsun
yuvalığa kum veya talaş koyabilirsin ama bu dişiye bağlı dışarıda atabilir.
kuşların yerini değiştirme sadece onları kendi haline bırak

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce yuvalık takmıştım kafese ilk başta hiç girmiyorlardı şimdi dişi ara sıra giriyor kafesteki salıncaklarının süslerini çıkarıp yere atıyorlar ordanda yuvaya koyuyorlar yuvalığın içine bişey koymam lazım mı bide karanlık sessiz odaya mı koymam gerekiyor bide erkek ayağını dişinin üstüne atıyor ama dişi kafasını eğip gagasını açıyor erkeğe ve bağırıyor kavga mı ediyorlar eğer kavga ediyorlarsa ayırmam mı gerek?

Yuvalığa talaş koysan iyi olacak . bir de kuş kumu var onu da serpiştir yuvalığa.
Yavru hazırlıklarına da başla. Hadi hayırlı olsun.. :)

Koyduğun talaşları yuvalıktan atarsa karışma dışarıya bir yere dök talaşı.

venimde var 1 2 ay sonra yuvalık alacam benimkinin adı tam olarak beli değil herkes ona başaka bir isim takıyor sabahın 7 sinde uyandırıyor beni

Geri