petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalikla ilgi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Ben kuslarimi es olarak eve getireli 19 gun oldu 2.5 hafta yani.Disiye geldikten 1 hafta sonra kizismasi icin nijer vermistim 1 haftanin sonunda yuvanin kapisina geldi durdu nijer tuye sebep oluyormus bu yuzden nijeri aldim gunde 1 en fazla 2 defa kapiya on saniyeligine geliyor tekrar tunege cikiyor nasil alistirabilirim
    RESIMLER:
    Ilk gunleri:
    Simdi:

#1 Mustafa Yildiz, 16 Kasım 2014
    Son düzenleme: 16 Kasım 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Onlari rahat birakin hazir oldugunda kendisi girecektir

3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Oneriniz icin Tesekkur ederim bazi arkadaslar ayir disiyi falan diyorlardi ayirayimmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:14 --

Hala Guncell

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    ayırsan da olur 1 hafta birbirini görsünler ayır fazla salma ve rahatsız etme

5. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Ya cok mutlu oldum yem dolduruyordum bir baktim 2side yuvaliga girdiler ama ben korkudan girdiklerini dusunuyorum genede girmeye devam ederlermi

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşlarınızı ayırmayın sadece biraz sabredin maşaallah ikiside çok güzel onlar kendiliğinden girer merak etmeyin

7. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Yuvalıga girmekle bıtmiyokı benimki 3 haftadır giriyo cıkıyo hala bisey yok !

8. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Tamam ayirmam tesekkur ederiz
    Insallah sizinde tez zamanda yavrulariniz olur ne zamandan belli kuslar sizdelerki

9. Kemal Kocabaş

Beğenileri:
    0
    Erkek kusu 13 ekimde aldım.disi 1 aylıktan beri bende 28 ekimde yuvalıgı taktım o gunden beri girip cıkıyor. İki kusum da kızgınlar ama bir çiftlesme görmedim. Hayırlısı beklıyoruz iste

Sayfayı Paylaş