petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalıkla ilgilenmiyor ... yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MelancholyMan tarafından 10 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0

Merhaba arkadaşlar dışı hemen hemen 1 aydır birlikteler sadece bir birlerinin kaşıdığını gördüm ve 1 aydır ne yuvalıkla ilgileniyor dişi nede başka bişey sadece erkeği kaşıyor yuvalıkla nasl ilgilenir .. by 2. dışı kuş bu ilki ile eş tutmadı 4 ay baktım , bu 1 aylık dışı problem ne olabilir... teşekkürler erkek hep kur yapıyor ona tuhlerını kabartıyor felan ..

#1 MelancholyMan, 10 Mart 2015
    Son düzenleme: 10 Mart 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yuvalık içine 2 çimdik talaş koy ve bir miktar dal tarçın kıy.
    Eşleştiklerinde yumurtlayacaktır şüphen olmasın.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tüneği tahta yap zamanla olur inşaallah

4. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    sağolasın kardeş talaş var .. dal tarçın derken nasıl yanı normal toz tarçın olmazmı

5. görkem166

görkem166 New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuslarda da ayni Problem var ya bir birlerine kasiyorlar ama ilerisi yok ne yuvaya bakiyorlar ne ciftlesiyorlar

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Toz olan tozuyup solunum sistemine zarar verebilir. Marketlerde dal tarçın satılıyor.

Yavrular, erkek erkeğe, dişi dişiye de bu kaşıma gözlenebilir. Eş tuttuğu anlamanına gelmemeli. Kuşları 3-4 hafta ayırıp tekrar yan yana koyun. Kafesler aynı odada birbirinden uzak olsa iyi olur.

7. görkem166

görkem166 New Member

Beğenileri:
    0
    yok yavru degil benimkiler ama yuvaliga ve birbirlerine ilgileri yok

8. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    aynen benimde oyle bir bakıyon gun boyu bir birleriyle ilgilsi yok bir bakıyon sabahları kaşıyolar , internetde videolara bakıyorum öpüşüyolar vicir vicir konuşuyolar oda yok sadece kaşıyolar birbirlerini beni görüncede birkıyolar .. :)) kafayı yicem cok sabırsızım zaten

#8 MelancholyMan, 10 Mart 2015
    Son düzenleme: 10 Mart 2015
  9. Sado Çakır

Beğenileri:
    0
    öncelıkle kafas yuksekdemı yuksek bı yer olması lazım sureklıde bakılıyorsa kuslara rahatsız olma durumu olur o yuzden ılgılenmezler fazla yuksek bı yerde olsun fazla rahatsız edılmesınler kendıleri zaten cıftlesır sureklı bakarsan senden urkerler zaten yuvalıga kendısı gırıcektır yuvayı kazır yuvalıgı sesler fılan gelır ozamanda yumurtalıcak zamanıdır.

10. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş kafes biraz yukarda vitrinin üstünde odayıda kullanmıyoruz zaten gün boyu evde değiliiz akşam geliyoruz..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

şimdi tahta yapytım fındık dalından .... teşekkurler işlh işe yarar

Sayfayı Paylaş