Karadeniz Pet

Yuvalıkla ilgilenmiyor ... yardım

MelancholyMan

Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar dışı hemen hemen 1 aydır birlikteler sadece bir birlerinin kaşıdığını gördüm ve 1 aydır ne yuvalıkla ilgileniyor dişi nede başka bişey sadece erkeği kaşıyor yuvalıkla nasl ilgilenir .. by 2. dışı kuş bu ilki ile eş tutmadı 4 ay baktım , bu 1 aylık dışı problem ne olabilir... teşekkürler erkek hep kur yapıyor ona tuhlerını kabartıyor felan ..

Son düzenleme:
Tüneği tahta yap zamanla olur inşaallah

benim kuslarda da ayni Problem var ya bir birlerine kasiyorlar ama ilerisi yok ne yuvaya bakiyorlar ne ciftlesiyorlar

sağolasın kardeş talaş var .. dal tarçın derken nasıl yanı normal toz tarçın olmazmı

Toz olan tozuyup solunum sistemine zarar verebilir. Marketlerde dal tarçın satılıyor.

benim kuslarda da ayni Problem var ya bir birlerine kasiyorlar ama ilerisi yok ne yuvaya bakiyorlar ne ciftlesiyorlar

Yavrular, erkek erkeğe, dişi dişiye de bu kaşıma gözlenebilir. Eş tuttuğu anlamanına gelmemeli. Kuşları 3-4 hafta ayırıp tekrar yan yana koyun. Kafesler aynı odada birbirinden uzak olsa iyi olur.

yok yavru degil benimkiler ama yuvaliga ve birbirlerine ilgileri yok

yok yavru degil benimkiler ama yuvaliga ve birbirlerine ilgileri yok

aynen benimde oyle bir bakıyon gun boyu bir birleriyle ilgilsi yok bir bakıyon sabahları kaşıyolar , internetde videolara bakıyorum öpüşüyolar vicir vicir konuşuyolar oda yok sadece kaşıyolar birbirlerini beni görüncede birkıyolar .. :)) kafayı yicem cok sabırsızım zaten

Son düzenleme:
öncelıkle kafas yuksekdemı yuksek bı yer olması lazım sureklıde bakılıyorsa kuslara rahatsız olma durumu olur o yuzden ılgılenmezler fazla yuksek bı yerde olsun fazla rahatsız edılmesınler kendıleri zaten cıftlesır sureklı bakarsan senden urkerler zaten yuvalıga kendısı gırıcektır yuvayı kazır yuvalıgı sesler fılan gelır ozamanda yumurtalıcak zamanıdır.

öncelıkle kafas yuksekdemı yuksek bı yer olması lazım sureklıde bakılıyorsa kuslara rahatsız olma durumu olur o yuzden ılgılenmezler fazla yuksek bı yerde olsun fazla rahatsız edılmesınler kendıleri zaten cıftlesır sureklı bakarsan senden urkerler zaten yuvalıga kendısı gırıcektır yuvayı kazır yuvalıgı sesler fılan gelır ozamanda yumurtalıcak zamanıdır.

kardeş kafes biraz yukarda vitrinin üstünde odayıda kullanmıyoruz zaten gün boyu evde değiliiz akşam geliyoruz..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 15:56 --

Tüneği tahta yap zamanla olur inşaallah

şimdi tahta yapytım fındık dalından .... teşekkurler işlh işe yarar

Geri