Karadeniz Pet

yuvalikta bagarismalar

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Kuslarda yuksek ciftlesme belirtileri var ikisi birden yuvaliga giriyolar fakat bagara bagara otuyolar acaba ciftlesiyolarmi icerde disarda bir kere ustune cikti fakat ciftlesme olmadi ciftlesme esnasinda birlikte otuyolarmi ciftlesmis olabilirlermi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:11 -->-> Daha önceki mesaj 16:58 --

+++++++++++++++

Dışarıda ciftleşirler yuvanın içinde beceremezler yani döleyemez dışarıda çiftleşirler

Disi dogru duzgun disarda durmuyoki :) garibim erkek pesinde ama hep yuvaliga giriyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

+++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:16 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

+++++++++++++

Kuşlar zaten çiftleşirken bağırmaz. Büyük ihtimal erkek yuvaya giriyor diye bağırıp kavga ediyorlar. Ve her zamam çiftleştiğini göremezsin genelde sabah gün doğarken çiftleşirler

Kuşlar zaten çiftleşirken bağırmaz. Büyük ihtimal erkek yuvaya giriyor diye bağırıp kavga ediyorlar. Ve her zamam çiftleştiğini göremezsin genelde sabah gün doğarken çiftleşirler

Yuvalikta plastik folluk var ama talas koyamadim bu sikinti olurmu bide ciftlestikten nekadar sonra yumurtlama olur ve bu sureci nasil anlarim disideki degisiklikler neler olur ?

Yuvalik buyuk devamli giriyolar iceriye

Yuvalikta plastik folluk var ama talas koyamadim bu sikinti olurmu bide ciftlestikten nekadar sonra yumurtlama olur ve bu sureci nasil anlarim disideki degisiklikler neler olur ?
Şu anda Talaşla çok gerek yok yumurtlar çıkınca koyarsın. Bu arada yuvalığın içinde tünek yoksa çiftleşmeleri imkansız istediği kadar büyük olsun ve çiftleşirken bağırışmazlar

Şu anda Talaşla çok gerek yok yumurtlar çıkınca koyarsın. Bu arada yuvalığın içinde tünek yoksa çiftleşmeleri imkansız istediği kadar büyük olsun ve çiftleşirken bağırışmazlar

Tunek derken giristeki ufaf tahta var iceriye dogruda uzattm onu az bise

Olmaz çiftleşemez

Peki ustadim bu disi yuvaliktan cok az disari cikiyor ne ara ciftlescekler :) ciksada akli yuvada hep giris tarafinda bide ciftlestiklerinde ben gormesem diside ne gibi degisiklikler olur?

Peki ustadim bu disi yuvaliktan cok az disari cikiyor ne ara ciftlescekler :) ciksada akli yuvada hep giris tarafinda bide ciftlestiklerinde ben gormesem diside ne gibi degisiklikler olur?

Dışkısı büyür kafes tabanında büyük dışkılar olur ve kanatlar düşer kuyruk düşer. Tele tutunduğu zaman popo kısmı şişer.

Dışkısı büyür kafes tabanında büyük dışkılar olur ve kanatlar düşer kuyruk düşer. Tele tutunduğu zaman popo kısmı şişer.

Bu belirtiler ciftlestikten ne kadar sure sonra olur peki basinizi agrittim ama

Yumurta çiftleşmeden sonra 10-15 gün arasında gelir bu arada dışkı büyür.

Geri