petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalıkta bitler...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ekincan EROL tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar, yuvalığımda çok küçük küçük bitler görüyorum 1-3-5 günlük yavrular var ve bitleri öldürdüğümde kan çıkıyor. Yavrulara zarar vermeden yuvalığı nasıl ve neyle temizlemeliyim? Teşekkürler.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Annenin sorun çıkarmasından korkuyorum. Her kuluçkada temizlerdim ama bu kuluçka bitmeden tekrar yumurtlayınca kazıyamadım dibini.

4. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bu bitlenme neden olur acaba?

5. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    yuvalığa benim düşüncem hiç dokunma ardap al yuvalık tünek vs 20 cnm uzaktan püskürt 1 hafta arayla tekrarla çözüm bulursun ayrıca kuşa ve yavruya zarar vermiyor.yem suluk vs temizle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

pislikten oluyor dışkının kafeste çok kalması mamalık yemlik suluğun yıkanmaması birde en önemlisi kuşun pis olmasın dan deri yağlanması üretebiliyor

6. Ekincan EROL

Beğenileri:
    1
    Abi benim bu bit spreylerinden başım çok yandı kullanmak istemiyorum başka önerin var mı?

7. R.MANTARCI

R.MANTARCI New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler kardeş.

8. Burak BİLGİN

Beğenileri:
    0
    ense damlası var o da çok etkili bi ilaç ama bitlenmeden önce kullanmak lazım.kuşun ensesine damlatsan kuşta bit pire kalmaz ama kafesi sarar lar.en etkili ardap yine orjinalini al kullan.ben kendim kullanıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

rica ederim

9. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Spreyleri ben de sevmiyorum. Toz şeklinde pudra gibi bir ilaç var, bir üretici abimde görmüştüm. Yumurtlamadan önce ve yumurtladıktan sonra haftada bir, biraz serpiyordu. Yavruya da zarar vermezmiş, adını hatırlayamadım ama bilen varsa onu kullan derim. kesin çözüm.

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  11. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yavalıgı degiştir vılmectin ve artap kullan tuneklerı ve kafesıde dezanfekte at başka türlu geçmez

Sayfayı Paylaş