Karadeniz Pet

Yuvalıkta yem?

ertugrul61ts

Yeni Üye
Merhaba, bugün kuluçkanın 10. günü. Haliyle Dişi yuvadan giderek az çıkmaya başladı.. bu süre içinde de yemliğe gitmiyor genelde, çubukta biraz geriliyor sonra hemen yerine giriyor... Şunu sormak istiyorum.. Erkek sanırım onu yedirio fakat içeride yatarken de yem yiyebilmesi için yuvalık içine biraz yem dökmek gerekiyormu? Şuana kadar hiç dökmedim yualıkta sadece biraz talaş var... Bu durumu nasıl idare etmek gerekiyor...

Hiç farketmez ister dök ister dökme . Zaten erkek dişiyi b esler merak etme . Yanlız yumurtaların düzenini fazla bozmayın bir zamandan sonra huylanır kusunuz yatmaz ona dikkat edin . Yumurtalardan yavrular cıkıncaya kadar sabredin yuvalıkla hiç işiniz olmasın derim ben.

Son düzenleme:
tamam o zaman, o ki beslenmesi eksik kalmaz, ben de hiç ellemeyeyim, sonra dediğiniz gibi huylanır filan, neme lazım..

selam. kuşları trabzonda nerden temin ettiniz?

Yuvalığa yem koymaya gerek yok. Boş yere pislik toz girmesin yumurtaların yanına.

Yem olayından vazgeçilmiştir ;) teşekkür ederim yardımlarınız için...

Sent from my iPad using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:33 --

selam. kuşları trabzonda nerden temin ettiniz?

Kuşları imperial hastanesinin arka sokağında ufak bi üretici var, oradan almıştım...

Sent from my iPad using Tapatalk

Yeme hiç gerek yok siz kafesteki yemlere özellikle de suyuna çok dikkat edin

kanuni anadolu lisesinin oralarda mı?

evet kanuni anadolu lisesinin sokağını devam edin, bir koltuk kanepeci vs var camiyi geçince, karşısında da bu üretici var.. günün belli saatlkerinde orda oluyor fakat teli var camında ararsanız haberleşebilirsiniz..

evet kanuni anadolu lisesinin sokağını devam edin, bir koltuk kanepeci vs var camiyi geçince, karşısında da bu üretici var.. günün belli saatlkerinde orda oluyor fakat teli var camında ararsanız haberleşebilirsiniz..
Teşekkür ederim kardeş. hayırlı üretimler.