petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvalıktaki kuşum yardım edinn!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan YILDIZ tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan YILDIZ

Arkadaşalar 1 ay önce aldığım damızlık dişi kuşuma eş aldım 1 hafta içerisinde çok iyi anlaştılar şu an 9. gün ve yuvalığın içine kum koydum dişi ve erkek onun başında duruyor ve sürekli içeri giriyorlar ama dişi kuşum hala onu kemirmeye çalışıyor bu ne demek yumurtlamaya hazır mı yoksa kendince bişeylir yapıyor yardım edinn :(

#1 Furkan YILDIZ, 24 Mayıs 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mayıs 2014
  2. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    yuvayla ilgileniyorsa büyük ihtimalle yumurtlar yakında

3. tttttt

tttttt Guest

Yuvaya girip-çıkması,ilgilenmesi yakında yumurtaların geleceğini gösterir.Yuvayı kemirmelerinden korkmayın,olması gerekeni yapıyorlar.
    Siz fazla rahatsız etmeyin yeter.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Endişe edecek bir durum değil, olması gerek oluyor :) haydar hoca gibi yorum yaptım hehe :D :D

5. Furkan YILDIZ

Cevaplarınız için Teşekkürler yumurtaların gelmesi için onları pek fazla rahatsız etmeyeceğim :)

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yuvayla ilgilenmesi iyiy böyle ilgilenirse yuvaya girerse en gec 1 aya yavru alırsın

Sayfayı Paylaş