Karadeniz Pet

yuvalıktaki pislik !

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Arkadaşlar daha 3 gün önce yuvalıktaki yavruları pislik yüzünden başka bir yuvalığa almıştım ancak bu sefer yine ayni hali almiş yuvalıkta talaş olmasına rağmen niye boyle kötü oluyor yavruların ayağına pislik yapışmış hep dün bir yavru öldü dişi artık daha agresif yavruların ayağına pislik yapışması bir sorun oluşturur mu bi daha yuvalığı temizlersem dişinin diğer yavrularıda öldürmesinden korkuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 15:59 --

Up up up up

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

Az önce bişey daha farkettim dişi kuş talaş ve pislikleri kazıyıp kazıyıp köşelere atıyor yavrularda hep köşelerde duruyor o yüzden yapışıyor herhalde bikac kez ortaya aldim yine yuruyerek koseye gittiler sizce ne yapmam lazim ?

çok pislik yapışırsa nemli ıslak bir bez ile yumuşatıp,sonra çıkarırsın

Yuvalığa toz talaş dökmüştüm ancak bi işe yaramadı bende iri talaş döktüm sizce bi zararı olurmu kuşlara verirmi yavrulara bide benim kafesimin kapısı baya uzun akıllı yemlik takinca ustte bosluk kaliyor biraz bugun nasil olduysa dişi kuş kafesten kaçtı geri koyduğum ama yavrular ötmesine rağmen içeri girip bakmiyor sizce nedendir ?