petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvaliktaki Sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Srkn03 tarafından 15 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Srkn03

Srkn03 Guest

Arkadaşlar öncelikle merhaba
    Benim 2 cift es kuslarim var kuslarimin kafesinde 1 hafta önce bit gördüm ve hemen sprey alıp kafese ve kuşların üzerine haftada 3 defa belirli günler uyguladim.Bir iki gündür kesilmişti ama dun gece tekrar kafeste gezindiklerini fark ettim ama sayıları fazla değildi.Şimdi benim sorum su ciftimin birisi bugün veya yarin yumurtlayarak kafesi yuvaligi bütün ekipmanları komple degistirsem sizce yumurtlayarak olan kuşlarım için sıkıntı olurmu?
    Simdidien yardım ci olan arkadaşlara teşekkürler

2. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    değiştirmen strese sokabilr en iyisi sen al btun ekipmanları iyi bir yıka sonra kurula sonra ilacla iyice tabi kuslarıda ilacla sonra geçer inşllh ve yuvalıgı yıkamana gerek yok ılaçla iyi bir temzle felan ...

Not: Elma Sirkesi bit pire ye iyi geliyor.bir tabaga su koy sonra elma sirkesi damlat 10 dmla sonra bu suda banyo yapmalarını sağla geçecektir.

Sayfayı Paylaş