Karadeniz Pet

Yuvaliktaki Sorun

S

Srkn03

Guest
Arkadaşlar öncelikle merhaba
Benim 2 cift es kuslarim var kuslarimin kafesinde 1 hafta önce bit gördüm ve hemen sprey alıp kafese ve kuşların üzerine haftada 3 defa belirli günler uyguladim.Bir iki gündür kesilmişti ama dun gece tekrar kafeste gezindiklerini fark ettim ama sayıları fazla değildi.Şimdi benim sorum su ciftimin birisi bugün veya yarin yumurtlayarak kafesi yuvaligi bütün ekipmanları komple degistirsem sizce yumurtlayarak olan kuşlarım için sıkıntı olurmu?
Simdidien yardım ci olan arkadaşlara teşekkürler

Arkadaşlar öncelikle merhaba
Benim 2 cift es kuslarim var kuslarimin kafesinde 1 hafta önce bit gördüm ve hemen sprey alıp kafese ve kuşların üzerine haftada 3 defa belirli günler uyguladim.Bir iki gündür kesilmişti ama dun gece tekrar kafeste gezindiklerini fark ettim ama sayıları fazla değildi.Şimdi benim sorum su ciftimin birisi bugün veya yarin yumurtlayarak kafesi yuvaligi bütün ekipmanları komple degistirsem sizce yumurtlayarak olan kuşlarım için sıkıntı olurmu?
Simdidien yardım ci olan arkadaşlara teşekkürler

değiştirmen strese sokabilr en iyisi sen al btun ekipmanları iyi bir yıka sonra kurula sonra ilacla iyice tabi kuslarıda ilacla sonra geçer inşllh ve yuvalıgı yıkamana gerek yok ılaçla iyi bir temzle felan ...

Not: Elma Sirkesi bit pire ye iyi geliyor.bir tabaga su koy sonra elma sirkesi damlat 10 dmla sonra bu suda banyo yapmalarını sağla geçecektir.

Geri