petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvaya alıştırma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer AYDIN tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ömer AYDIN

dişi bir muhabbet kuşum var ona yeni bir yuvalık aldım kafesin yan kapısına yerleştirdim fakat yuvalığa girmiyor onu nasıl yuvalığa alıştırabilirim yardımcı olursanız sevinirim :)

2. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    o yavaş yavaş merak edip içine girer siz merak etmeyin :)

3. Efe Çalışkan

sadece dişi mi var? erkek yoksa yuvalıkla iş yok demektir dostum saten :D

4. Ömer AYDIN

sadece dişi var :) ama duyduğuma göre durupdururkende yumurtlayabiliyorlarmış(yavru olmasada)bunun için bir ortam hazırlamaya çalışıyorum

5. Efe Çalışkan

kızgınlık yumurtası olursa boş çıkar saten yuvalıga gerek yok kafese bıle yumurtlar onu kuş o dereceye geldiyse sen bi erkek al yanına bari yumurtalar dolu cıksın :)

6. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    o yumurtlasa bile içi boş çıkar kızışkınlık yumurtası yumurtlar onuda kırar zaten :)

7. Ömer AYDIN

hepinize çok teşekkür ederim sağolun :)

8. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ömer kardeşim o kızgınlık yumurtası boş olur o yumurta.

Sayfayı Paylaş