petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvaya giriyor ama ciftlesmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve haritacı tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. haritacı

haritacı Guest

Merhabalar bir cift muhabbet kusum var 2 aydir bendeler disi surekli yuvaya girip cikiyor yaklasik bir aydir girip cikiyor ama yumurta felan yok yardim edermisiniz i

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:36 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

Yardim etcek yok mu

2. Tunç ÇAĞATAY

Yuvaya girer çıkar ama erkekte iş olması lazım öpüşme kaşıma yem kusma yoksa maalesef.

3. haritacı

haritacı Guest

Dedikleriniz hepsini yapiyor surekli opusuyorlar birbirlerini kasiyolar erkek disinin agzina kusuyor ama malesef ciftlesmeye ve yumurtalara hic denk gelmedim

4. mehmet fidann

hocam aynı sıkıntı bendede var fazla rahatsız etme kuşları çok rahatsız ediyorsan Dişiyi sitrese sokarsın yemini suyunu değiştir diğer zamanlarda unut onları

5. haritacı

haritacı Guest

Rahatsiz etmiyorum sadece yem ve su icin bide gunlul yuva kontrolu.

6. mehmet fidann

sabredin bakalım olur inş. bende bekliyorum :)

7. ysf.yalvac

Selamlar yaklaşık 6 aydır bende bulunan erkek muhabbet kuşuma dişi aldım bugun ıtıbari ile yuvalık ıle beraber :) hareket başladı bakalım yumurtalar ne zmaan gelir

8. haritacı

haritacı Guest

Disinin yumurtlamasi icin illaki cere renginin kahverengimi olmasi lazim

9. ysf.yalvac

Koyuya kaçmalı ton

10. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kavga yoksa yumurtlarla ila burnu kahverengi olması gerkmez

11. haritacı

haritacı Guest

Kavga yok surekli opusup kasiniyorlar ama is yok

12. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    bende aynı durumdayım. Ancak sanırım dişi tüy dökümüne girdi. Bu nedenle gecikti diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş