petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvaya girme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gokhan34 tarafından 1 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. gokhan34

gokhan34 New Member

Beğenileri:
    0
    1 hafta once beyaz kusuma disi albini kirmizi goz aldim.opusme ayak atma var kur yapmada var.yuvalik takali 2 gun oldu henuz ikiside girmiyor.nekadar zaman sonra girer veya yapmam gereken birsey varmi?mama takviyesi ve nijer yulaf veriyorum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Fazla rahatsız etmeyin. Kızıştırıcı tohumları haftada 1 çay kaşığı kullanın. Mama da haftada 1-2 kez yeterli. Gerisini kuşlar halleder.

3. Furkan Yıldız

Beğenileri:
    6
    Benim kuşlar 5-6 aylıklar en ufak bir kızışma yok ama bir deneyeyim dedim yuvalık taktım 5 dk olmadı takalı balkonu gezdim geldim gördüklerime inanamadım erkek de dişide içeride yuvalığı kemiriyorlardı sonra cıkarttım dişi 8 aylık olunca takıcam :)

Sayfayı Paylaş