Karadeniz Pet

Yuvaya girmiyor :-(

özgepınar26

Meraklı Üye
Disi kusumun 4. Yumurtasida oldu dun bana hamster geldi bugun onun icin talas almistim muhabbet kusu yuvasinada koyulunca iyi oluyor diye yuvayada koymustum disi girmiyo korktu sanirim napicam :-(

ES501 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

talaşı yavrular çıktıntan sonra koymanızda yarar var.yuvaya girse bile içerdeki yabancı materyalleri temizlemek dışarıya atmak için yumurtalarıda kırabılır.

Sanirim artik cok gec :-(

Girmiyoki kirsin :( aldim talasi alirken yumurtalar soguk gibi geldi

Girmiyoki kirsin :( aldim talasi alirken yumurtalar soguk gibi geldi

girer buyuk ıhtımalle sız rahat bırakınbelirli bir süre.dişi yumurtlamadan önce yuvayı kendınce düzenler bu düzeni bozmak bu tıp sonuclar dogurur buda bır tecrube olsun size yavrular yumurtadan cıkmadan yuvayının duzenıyle oynamayı bır daha

Gerci ciftlesmedilrr hic bos yumurtalar buyuk ihtimalle. Bundan sonra ellemem hic kiyamam ona duzenine,:-(

Yok gibi baktimda gerci bugun ilk yumurtanin 6. Gunu daha. Kafese elimi sokuncA direk yuvaya girdi ama hemen cikti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:26 -->-> Daha önceki mesaj 00:06 --

Kusum dun talas koydugumdan beri yuvayi birakti. Bende ciftlesme problemi oldugu icin kafeste tek tunek biraktim. Yumurtalarinin yanina girememek olumsuxz etkilermi

Geri