petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvaya ne zaman girer?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve RamizAzeri tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. RamizAzeri

Merhaba,abilerim ve kardeslerim.Benim ciftlerimden biri dun 3-4defa ciftlesdigini gordum,1hafta olur bana geldikleri,ama yuvayla ilgilendiklrrini hic gormedim.Simdi sorum yuvayla ilgi ne zaman baslar?ciftlesmeden sonrami? Oncemi?

2. RamizAzeri

Yardim edecek yokmu?

3. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    Bahsettiğin çiftleşme öpüşme kaşıma falan mı ?

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Bahsettiginiz ciftlesme opusme kasima ise o ciftlesme degildir es tutmuslar demektir ciftlesme ise erkegin disinin ustune cikmadidir en az 20 saniye durmasi gerekiyor diyorlar insallah kuslariniz ciftlesirsizde sevinirsiniz

5. RamizAzeri

Merhaba,her halde bizde ciftlesmecne oldugunu biliyoruz,tovbe estufurullah :D diger ciftlerimde hem yuvayla ilgileniyordu hemde ciftlesiyorlardi

Sayfayı Paylaş