petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yuvaya yem koydum!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emresoysal tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. emresoysal

emresoysal New Member

Beğenileri:
    0
    Yuvaya ilgi duysunlar diye içine yem koydum. Bu sayede yuvaya girip çıkıyorlar. Bazen yem yiyorlar bazen yemeden çıkıyorlar. Bu yuvaya ilgi duyduklarını gösterir mi ?

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Yavru sesi dinlet, dal tarçın koy yuvaya. Burada öğrendiğim iki taktik.Yem ilgiyi arttırır mı mantıken olabilir, normalde nasıl bilmiyorum. Mamayı düzenli yapıyorsan tüyde değil ve sağlıklılarsa anlaşıyorlarsa kısaca şartlar oluştuysa daha yapabileceğin bir şey kalmıyor beklemekten başka :)

3. emresoysal

emresoysal New Member

Beğenileri:
    0
    Mamaya alistirmaya calisiyorum , yakinda alisacaklar diye de umut ediyorum. Onun disinda herseyi yapiyorum insallah guzel olacak :)

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah hadi bakalım.Sen de yavru fotolarını paylaşırsın artık :)

5. emresoysal

emresoysal New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş