petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yüzüm kızardı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ÖmER AkALıN tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ÖmER AkALıN
    Gizli

şimdi evden kuşu al degişdirmek için arabaya bindim kuş cuya gir degişdirdim arabaya bindim 20m ilerledi kuş çak çak çakçak lamaya başladı tam eve gidesiyi kadar)) geldim erkek yin içine atdım 5dk sonra çifleşdi:)

2. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

:D Ben aldım 1 çift eylül ayında bırak çiftleşmeyi öpüşüp koklaşmak ta yoktu. An itibariyle kuşları 2 bengal ispinozu 2 kesik boyuna takasladım. Onları da muhabbetle takasladım altında yavru var ama Maşallah sürekli çiftleşiyorlar

3. Mehmet GÜNEY
    Gizli

maşallah ne kadar şanslısınız :)

4. ÖmER AkALıN
    Gizli

yo her zman kuş getirsem böyle çifleşio bizim evde bişey kesin ama her zman kücük yumurta sorunu oluo

5. Crowlie
    Gizli

Crowlie Guest

:D benim evlik birşey değil bu yeniler sürekli çiftleşiyor. Kuşlarda sorun vardı sanırım bana küstüler

6. Mehmet GÜNEY
    Gizli

valla iyiymiş bende ciftlerimi sana gönderiyim :)

7. filiz Tohum
    Gizli

benim çiftleride sana misafirliğe gönderelim :)
    6 aydır beraberler ama nafile! :)

8. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

valla ne sans varmiş dostum benımkilerde yazdan beri beraberler anca öpüşüyolar :D

9. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Şans diye buna derim :)

10. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

sendeki şansmı nasip kısmetmi bilemem ama farklı olan birşeylerin olduğu kesin

11. ÖmER AkALıN
    Gizli

ben oda dan çıkınca öpüşmü olar ben odaya giriom öpüşüorlar hem çifleşiorlar bende anlamadım ne vark

12. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    nerden buluyonuz arkadaş böle kuşları helal olsun valla :)

Sayfayı Paylaş