Karadeniz Pet

Zaman Geçirme

Berrin YASMİN

Emektar Üye
Erkeğin dişisi ölünce yeni bir dişi aldım hemen hemen 6 7 ay falan oldu hala eş tutmadılar kavga yok ama yakınlaşmada yok dişi ara sıra erkege yaklaşıyor kaşımaya falan çalışıyor erkek kaçıyor ve erkek ne zaman baksam görüyorum zamanın yarısı ya yuvalıkta geçiriyor yada yuvalıgın tüneginde sebebi ne olabilir.?Ve eş tutmaları içın biraz daha bekliyeyim mi yoksa dişi degiştirsem mi erkegin yanına 9 aylık olan yavrusunu atsam hemen eş tutcak çünkü çıftanenin bölmesindn öpùşmeler falan vardı.

Son düzenleme:
Eşini değiştirin bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eşini değiştirin bence.Yavrusunu da eş yapmayın.
Yavrusuyla eş yapmayı düşünmüyorum zaten başka kafese aldım birbirlerini görmesinler diye ölen dişiyle de böyle aylar sonra eş tuttmuştu o yüzdn kararsız kaldım sitede arkadaşların fikirlerini almak istedim teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

..Güncel..

Berrin hanım ya eşini değiştirin yada ayırın bi süre ayrı dursunlar yada yuvayı sökün, ikisi de biraz daha kızışsın.

Geri