petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zaman Geçirme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berrin YASMİN tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Erkeğin dişisi ölünce yeni bir dişi aldım hemen hemen 6 7 ay falan oldu hala eş tutmadılar kavga yok ama yakınlaşmada yok dişi ara sıra erkege yaklaşıyor kaşımaya falan çalışıyor erkek kaçıyor ve erkek ne zaman baksam görüyorum zamanın yarısı ya yuvalıkta geçiriyor yada yuvalıgın tüneginde sebebi ne olabilir.?Ve eş tutmaları içın biraz daha bekliyeyim mi yoksa dişi degiştirsem mi erkegin yanına 9 aylık olan yavrusunu atsam hemen eş tutcak çünkü çıftanenin bölmesindn öpùşmeler falan vardı.

#1 Berrin YASMİN, 22 Ekim 2013
    Son düzenleme: 22 Ekim 2013
  2. Duranettin ERAYDIN

Eşini değiştirin bence.

#2 Duranettin ERAYDIN, 22 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ekim 2013
  3. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Yavrusuyla eş yapmayı düşünmüyorum zaten başka kafese aldım birbirlerini görmesinler diye ölen dişiyle de böyle aylar sonra eş tuttmuştu o yüzdn kararsız kaldım sitede arkadaşların fikirlerini almak istedim teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:47 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:47 --

..Güncel..

4. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Berrin hanım ya eşini değiştirin yada ayırın bi süre ayrı dursunlar yada yuvayı sökün, ikisi de biraz daha kızışsın.

5. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş