petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zararı var mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın

Muhabbet kuşum dışkısını yiyor yemindendir dendi yemini degiştim ama hala yemeye devam ediyor napmalıyım zararı var mı ona ?

2. Kaan KOÇ

Kaan KOÇ Guest

Gaga taşı, kalamar kemiği veya istiridye kabuklu kuş kumu koyacaksın kafese dışkısını yememesi lazım yerse mikrop kapar daha sayamayacağım birçok hastalık...

3. Sinan Altın

Peki ben bu kuşu yeni aldım diger kuşum öldü isalden onun gaga taşını temizleyip buna taksam olur mu hastalık kapar mı

4. Furkan TOPALOĞLU

hocam kafeste ızgara yok mu ızgara koyun yemesin dışkıyı

5. Sinan Altın

Var aslında ama üstünü kapatıyodum onu üste koyim alta düşer mi

6. Furkan TOPALOĞLU

tamam ızgara üstte olsun o zaman yemez diye düşünüyorum
    peki ustam sizin önceki ölen kuş nasıl öldü ishalden benimkide ishal de şimdi geçiremedim bi türlü

7. Sinan Altın

Valla gözüm gibi bakıyodum farkedememişim hiç halsizde durmuyodu gayet canlıydı öyle öldü anlamadım

8. Furkan TOPALOĞLU

Geçmiş olsun ustam size de işte bizimkide ishal geçmedi ama bakalım ustalarım ne diyecek size kolay gelsin

9. Sinan Altın

Eyvallah kardeşim

Sayfayı Paylaş