Karadeniz Pet

Zararlimidir?

Nil

Yeni Üye
Merhaba; kuslarima Taze (kavrulmuş ve tuzlanmamis) Şam fistigi ve taze ceviz ezip versem zararı olumu acaba ve birde evde kendi yaptığım yoğurt verebilirmiyim? Yardiminizi rica eder, şimdiden teşekkür ederim. .

O kadar mezenin ardından rakı isterse şaşırmayın. :)

• Beğen
Tepkiler: Nil
Nil Hanım verebilirsiniz bir sıkıntı olmaz. Yoğurdun üstünde kalan yeşil suyunu suluga koyup kuşa sunabilirsiniz. Doğal probiyotiktir. Ama kendi yaptığınız saf yoğurt olmalıdır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Nil Hanım verebilirsiniz bir sıkıntı olmaz. Yoğurdun üstünde kalan yeşil suyunu suluga koyup kuşa sunabilirsiniz. Doğal prebiyotiktir. Ama kendi yaptığınız saf yoğurt olmalıdır.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kendim yaptım mis gibi ev yoğurdu☺tesekkurederim. .

Merhaba; kuslarima Taze (kavrulmuş ve tuzlanmamis) Şam fistigi ve taze ceviz ezip versem zararı olumu acaba ve birde evde kendi yaptığım yoğurt verebilirmiyim? Yardiminizi rica eder, şimdiden teşekkür ederim. .

ben yer fıstığı , bademi fındık ve cevizi havanda döverek kuşa veriyorum doğal B vitamini kaynağıdır, özellikle bu karışımı tüy dönemlerinde verilmesi bence gereklidir, ayrıca gelişimini en iyi şekilde tamamlamasınıada yine bence önemli katkısı var ayrıca Avisol B de kullanıyorum fakat hergün değil 1gün normak su,
1 gün avisol B
1 gün normal su
1 gün Avisol A
1 gün normal su
1 gün 2 damla elma sirkesi ( iç parazitlerin ölmesine yardımcı olur oluşumunu engeller)
yine 1 gün normal su

böylede kullanıyorum