petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zaten daha 1 haftalik... :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Drn Selim tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Kusuma kum aldim bide yemlim küçük icine doktum kafesine koyacaktim kus kafesin icinde dort dondu tirmandi uçtu onu gorunce cok asiri korkuyor cikarttim simdi ama zaten alismamisti bize tam yavruydu 1 aylik yerli bi korktu simdi olurbmu sizce bu kuş degistiruyim mi baska yavruya acik yardım ederseniz abiler kardesler:(:(:(

2. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, kurmuş olduğunuz cümle o kadar karmaşık ki kuşunuzun ne yaptığını hiç anlayamadım. Biraz da sanırım saatin geç olmasından kaynaklanıyor bu durum, biraz daha açıklayıcı ve düzenli anlatırsanız durumlarınızı elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

3. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    anladığım kadarıyla kuş kumdan kormuş napiyim kuşu satiyimmi falan diyosunuz:confused::confused:
    kumu siz koyun bir kenara kuş ondan zamanla korkmamaya başlayacaktır ama yemliğin yanına falan asma da korkudan yem yememezlik falanda yapmasın

4. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Baska bi yavru ile degistirdim kuşu insallah bunu alıştırırım cevaplarniz için sagolun bu yeni kusu kac gün cikarmayim peki.??

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yavru aldıysan ev ahalisine alışması daha kolay olur. Fotoğraf eklersen bakalım.
    Kuşun ortamı tanıması ve alışması için 2 hafta kadar salmayın. Bu süre zarfında elini çok yavaşça kafes içine sokum parmağına çıkartabilirsin, elinden yem yedirebilirsin. Kafesin yeri değişmesin.
    Güle güle besleyin.

6. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    1 ayliga yaklasiktir yasi tamam cikartmayim ama foto nasil atacam bilmiyirum.??? Profilden mi atacaz nerden atacaz resmi.??

#6 Drn Selim, 28 Haziran 2015
    Son düzenleme: 28 Haziran 2015

Sayfayı Paylaş