Karadeniz Pet

Zaten daha 1 haftalik... :(

Drn Selim

Yeni Üye
Kusuma kum aldim bide yemlim küçük icine doktum kafesine koyacaktim kus kafesin icinde dort dondu tirmandi uçtu onu gorunce cok asiri korkuyor cikarttim simdi ama zaten alismamisti bize tam yavruydu 1 aylik yerli bi korktu simdi olurbmu sizce bu kuş degistiruyim mi baska yavruya acik yardım ederseniz abiler kardesler:(:(:(

Merhabalar, kurmuş olduğunuz cümle o kadar karmaşık ki kuşunuzun ne yaptığını hiç anlayamadım. Biraz da sanırım saatin geç olmasından kaynaklanıyor bu durum, biraz daha açıklayıcı ve düzenli anlatırsanız durumlarınızı elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

anladığım kadarıyla kuş kumdan kormuş napiyim kuşu satiyimmi falan diyosunuz:confused::confused:
kumu siz koyun bir kenara kuş ondan zamanla korkmamaya başlayacaktır ama yemliğin yanına falan asma da korkudan yem yememezlik falanda yapmasın

Baska bi yavru ile degistirdim kuşu insallah bunu alıştırırım cevaplarniz için sagolun bu yeni kusu kac gün cikarmayim peki.??

Baska bi yavru ile degistirdim kuşu insallah bunu alıştırırım cevaplarniz için sagolun bu yeni kusu kac gün cikarmayim peki.??

Yavru aldıysan ev ahalisine alışması daha kolay olur. Fotoğraf eklersen bakalım.
Kuşun ortamı tanıması ve alışması için 2 hafta kadar salmayın. Bu süre zarfında elini çok yavaşça kafes içine sokum parmağına çıkartabilirsin, elinden yem yedirebilirsin. Kafesin yeri değişmesin.
Güle güle besleyin.

1 ayliga yaklasiktir yasi tamam cikartmayim ama foto nasil atacam bilmiyirum.??? Profilden mi atacaz nerden atacaz resmi.??

Son düzenleme:
Geri