petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

zebra ispinozlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve somet tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. somet

somet Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar muhabbet kuşu için salıncak tipi ayna aldım , fakat hiç ilgilenmiyor , onun yerine ispinozlarım aynanın başından ayrılmıyor bir çift daha ispinoz alsam aynı kafeste anlaşmazlık çıkarmı acaba ?

2. kartall82

kartall82 Guest

kardeşlik kafes yeterince dolu zaten birde yeni kuşları alıp tıkabasa doldurmana gerek yok

kafeste cok fazla tünek var kuşlar rahat hareket edemezler fazla tünek ve oyuncakları cıkartırsan daha iyi olur

3. Crowlie

Crowlie Guest

Sanırım orta bölmesi olan bir çifthane kafesin. Oyuncak işini bilmiyorum fakat bence ortadan böl 1 çift daha alacaksan ayrı dursunlar yoksa kavga ederler. Ortadan böldünmü kafesin içine 2 tünek koy yanlara da yuvalık taksan yeter.Bende de var erkek dişiyi kovalıyor kafes büyük olduğundan denk getiremedi daha :D

4. Serhat ÇETİN

Serhat ÇETİN New Member

Beğenileri:
    0
    benım bildigim hint bülbülü ile muhabbetin aynı yerde yaşamaması ayırsan daha iyi olur...

5. somet

somet Member

Beğenileri:
    0
    kafesin aynısından bir tane daha aldım muhabbeti ayırmak için ,yalnız durmadı kafeste bende ortadan böldüm şimdilik böyle idare edicem, muhabbet biraz büyüsün cinsiyeti kesinleşsin ona arkadaş alıp diğer kafese koyucam böylece herkes rahat edicek, yaza doğru havalar ısınsın balkonuma büyük bi dolap şeklinde kafes yapamayı düşünüyorum.

#5 somet, 29 Aralık 2013
    Son düzenleme: 29 Aralık 2013

Sayfayı Paylaş