Karadeniz Pet

zebra ispinozlarım

somet

Yeni Üye
arkadaşlar muhabbet kuşu için salıncak tipi ayna aldım , fakat hiç ilgilenmiyor , onun yerine ispinozlarım aynanın başından ayrılmıyor bir çift daha ispinoz alsam aynı kafeste anlaşmazlık çıkarmı acaba ?

kardeşlik kafes yeterince dolu zaten birde yeni kuşları alıp tıkabasa doldurmana gerek yok

kafeste cok fazla tünek var kuşlar rahat hareket edemezler fazla tünek ve oyuncakları cıkartırsan daha iyi olur

Sanırım orta bölmesi olan bir çifthane kafesin. Oyuncak işini bilmiyorum fakat bence ortadan böl 1 çift daha alacaksan ayrı dursunlar yoksa kavga ederler. Ortadan böldünmü kafesin içine 2 tünek koy yanlara da yuvalık taksan yeter.Bende de var erkek dişiyi kovalıyor kafes büyük olduğundan denk getiremedi daha :D

benım bildigim hint bülbülü ile muhabbetin aynı yerde yaşamaması ayırsan daha iyi olur...

kafesin aynısından bir tane daha aldım muhabbeti ayırmak için ,yalnız durmadı kafeste bende ortadan böldüm şimdilik böyle idare edicem, muhabbet biraz büyüsün cinsiyeti kesinleşsin ona arkadaş alıp diğer kafese koyucam böylece herkes rahat edicek, yaza doğru havalar ısınsın balkonuma büyük bi dolap şeklinde kafes yapamayı düşünüyorum.

Son düzenleme: