petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zebra ispinozlarının fiyatları

Konusu 'Egzotik İspinozlar Hakkında Genel Bilgiler' forumundadır ve Aysetursak tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

Küçük bi şehirde yaşıyorum ve Hint bülbülü bakmak istiyorum. Bu kuşlar hakkında biraz araştırma yaptım fakat fazla bi bilgim yok. Petshopa gittim 25 lira fiyatı dediler fiyatı normalde nasıl? Bu civarda mı? Alırken nelere dikkat etmeliyim?

2. ArTemiS

ArTemiS Guest

Genelde çifti 20-25 tl olur. Alırken kuşların aynı olmamasına, hareketlerine, tırnak ve ayak parmaklarında eksiklik olmamasına dikkat edin.

3. Aysetursak

Aynı olmamasına derken renklerine mi?

4. Tevfik AKTUNÇ

Edit; yanlış anlaşılma, kusura bakmayın :)

5. ArTemiS

ArTemiS Guest

Renk ve desen. Çünkü kardeş olma ihtimalleri fazla. Hatta mümkünse farklı petshoplardan alın.

6. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Tanesi 20-25 liraya satılıyor zebra ispinozlarının. Yani çiftini 40'a alırsın diye düşünüyorum. Hatta tanesini 15 liraya falan da bulabilirsin. Kuşları alırken ArTemiS'in dediği gibi hareketli olmasına, vücudunda yara olup olmadığına, tırnak ve ayaklarında bir sorun olmadığına dikkat etmelisin. Renk olarak ikiside aynı renkte olursa bir sorun olacağını düşünmüyorum. Ama mesela erkek kahverengi dişi beyaz olursa yavrular farklı renklerde çıkıyor. Böylece değişik renk yavrular alabilirsin. Tabi bu genlerle de alakalı. Beyaz-beyaz kuştan farklı renkte çıkabiliyor.

7. Aysetursak

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tanesi 10-15 lira civarında. Alırken renklerinin canlı olmasına ve hareketli olmasına dikkat edebilirsin.

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    0
    Simdiden hayirli olsun .:)

10. Aysetursak

Çok sağol alalı çok oldu yavru bile aldım ama teşekkür ederim :)

11. Erdem DEDE

Samsundayim burda 7.5tl

Sayfayı Paylaş