petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zebra İspinozu Soru?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Levent Akorn tarafından 20 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Levent Akorn

az önce kafeslerine mama kabında su koydum banyo yapsınlar diye:D, ikiside suya girip girip çıktılar.. hint bülbüllerinin banyo yapmasında sakınca varmıdır?

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Ne güzel işte demek ki yıkanmaya ihtiyacları varmış.

3. Şehmus BAKIR

hint bülbüllerinin diğer kuşlar gibi yıkanmasında hiçbir sakınca yoktur.ama suyunu fazla tutmayın ayaklarını geçmesin aksi takdirde boğulma riski vardır..sularına birkaç damla sirke dökebilirsiniz tüylerini daha parlak ve canlı tutar..saygılar

4. Taha Kar

Taha Kar Guest

Sıcaklamışlar demekki.

Birazda ele alışsalar çok güzel kuşlar.

5. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    bende 7 tane var her hava sıcak olduğunda veriyorum senelerdir banyo yapmalarında hiç sıkıntı olmaz aksine faydalı kuşlara :D

6. tttttt

tttttt Guest

Ben bu kuşlar kadar suyu seven kuş görmedim.Neredeyse hergün suluklarını değiştiriyorum.Bırakın hergün banyo yapsnlar.

7. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yıkanmak iyidir ev sıcaksa bir sorun olacağını sanmıyorum.

Sayfayı Paylaş