petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Zeus'um kac aylik ve cinsiyeti nedir acaba ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onurhan ÖZGÜL tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Onurhan ÖZGÜL

Arkadaslar daha cok yeniyiz. Sizce kac aylik cinsiyeti ne ve saglikli mi ?

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    maşallah 2 -3 ay arası duruyor ve erkek. ömrü uzun olsun

3. Onurhan ÖZGÜL

Cok tesekkurler. Egitim icin gec degil dimi ? Kusuruma bakmayin belirttigim gibi yeniyim.

4. Tahsin ÖZDEN

hocam ben resmi orjinal boyutta bi daha inceledim sen erkek yazmışşın ama burun delikleri halka beyaz ben mi yanlış görüyorum resimmi yanıltıyo

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

2 3 aylık şimdilik erkek gibi duruyor 1 ay sonra daha net bişey söyleriz...

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    beyaz değil dikkat edersen pembe ışıktan daha çok parlamış. bende ki yerlide böyleydi şu anda masmavi cere. bu ışıkta çok beyaz olsaydı haklıydın ama birde şu var daha yavru 1-2 ay sonra tam netleşir sen bile maşukta yaşadın hatırlarsan :)

7. Tahsin ÖZDEN

ceresini daha yakından çekebilirmisiniz? yanıltmayalım sizide bunu yarın gün ışığında yaparsanız kesin cevaplar alırsınız flash olduğunda yanıltabiliyor.

8. Onurhan ÖZGÜL

Bu da bir diger resmi efendim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:54 -->-> Daha önceki mesaj 01:53 --

Gunduz cekim fotografi gonderdim.

9. TİMUCİN TUNC

bu kuş erkekse benimkisi kıvanç tatlıtuğ :)

10. Tahsin ÖZDEN

aynen hocam erkek başladık bugün dişi oldu akşam elimle halleniyo tuhaf bi yapı :)

11. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    kuş şu anda erkek gibi duruyor tahsin beyin dediği gibi gün ışığı her zaman daha net belli ediyor

12. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    maşallah banada erkek gibi geldi

13. Onurhan ÖZGÜL

Biraz aklim karisti :D
    Biraz daha bekleyelim o zaman cinsiyet icin adi da koymus oldum ama :D

14. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    her pembe buruna dişi der olduk Okanım :)

15. Tahsin ÖZDEN

son resmi gördüm kıvanç kadar olmasada yine bi kenan imirzalıoğlu kadar erkek :)

16. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    bence maşuk hala erkek :) tüye girdiyse cere rengi solabiliyormuş bazen :) dün aldığım show un üreticisi dedi onun yalancısıyım :)

17. Tahsin ÖZDEN

valla tam tüy zamanı ama maşuk sanırım iyi bakımdan olsa gerek tüye girmedi daha ama başlangıcı olabilir bakalım bi kaç güne belli eder kendini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 02:04 --

hocam bunu

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...astan-sona-11802.html?highlight=yavru+bak%FDm

keyifle uygula karşılğını almak mutlu ediyo insanı maşuğun eğitim programı şuan babacık demeye başladı tam netleştirsin onuda yayınlıycam

18. Onurhan ÖZGÜL

Su an odada tum isiklar kapali ama zeus kasinip silkelenmeye devam ediyor. Bitten supheleniyorum. Kafesin icine pamuk koydum. Bir de bit icin uygulanan tedavi turleri varmis. Emin olduktan sonra uygulamayi planliyorum.

Sayfayı Paylaş