Karadeniz Pet

Zeus'um kac aylik ve cinsiyeti nedir acaba ?

• Konbuyu başlatan Onurhan ÖZGÜL
  • Başlangıç tarihi
O

Onurhan ÖZGÜL

Guest
vn10k.jpg

Arkadaslar daha cok yeniyiz. Sizce kac aylik cinsiyeti ne ve saglikli mi ?

maşallah 2 -3 ay arası duruyor ve erkek. ömrü uzun olsun

2 3 aylık şimdilik erkek gibi duruyor 1 ay sonra daha net bişey söyleriz...

hocam ben resmi orjinal boyutta bi daha inceledim sen erkek yazmışşın ama burun delikleri halka beyaz ben mi yanlış görüyorum resimmi yanıltıyo

beyaz değil dikkat edersen pembe ışıktan daha çok parlamış. bende ki yerlide böyleydi şu anda masmavi cere. bu ışıkta çok beyaz olsaydı haklıydın ama birde şu var daha yavru 1-2 ay sonra tam netleşir sen bile maşukta yaşadın hatırlarsan :)

Cok tesekkurler. Egitim icin gec degil dimi ? Kusuruma bakmayin belirttigim gibi yeniyim.

ceresini daha yakından çekebilirmisiniz? yanıltmayalım sizide bunu yarın gün ışığında yaparsanız kesin cevaplar alırsınız flash olduğunda yanıltabiliyor.

vn16x.jpg

Bu da bir diger resmi efendim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:54 -->-> Daha önceki mesaj 01:53 --

ceresini daha yakından çekebilirmisiniz? yanıltmayalım sizide bunu yarın gün ışığında yaparsanız kesin cevaplar alırsınız flash olduğunda yanıltabiliyor.

Gunduz cekim fotografi gonderdim.

beyaz değil dikkat edersen pembe ışıktan daha çok parlamış. bende ki yerlide böyleydi şu anda masmavi cere. bu ışıkta çok beyaz olsaydı haklıydın ama birde şu var daha yavru 1-2 ay sonra tam netleşir sen bile maşukta yaşadın hatırlarsan :)

aynen hocam erkek başladık bugün dişi oldu akşam elimle halleniyo tuhaf bi yapı :)

kuş şu anda erkek gibi duruyor tahsin beyin dediği gibi gün ışığı her zaman daha net belli ediyor

Biraz aklim karisti :D
Biraz daha bekleyelim o zaman cinsiyet icin adi da koymus oldum ama :D

son resmi gördüm kıvanç kadar olmasada yine bi kenan imirzalıoğlu kadar erkek :)

aynen hocam erkek başladık bugün dişi oldu akşam elimle halleniyo tuhaf bi yapı :)

bence maşuk hala erkek :) tüye girdiyse cere rengi solabiliyormuş bazen :) dün aldığım show un üreticisi dedi onun yalancısıyım :)

bence maşuk hala erkek :) tüye girdiyse cere rengi solabiliyormuş bazen :) dün aldığım show un üreticisi dedi onun yalancısıyım :)

valla tam tüy zamanı ama maşuk sanırım iyi bakımdan olsa gerek tüye girmedi daha ama başlangıcı olabilir bakalım bi kaç güne belli eder kendini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:07 -->-> Daha önceki mesaj 02:04 --

Cok tesekkurler. Egitim icin gec degil dimi ? Kusuruma bakmayin belirttigim gibi yeniyim.
hocam bunu

http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...astan-sona-11802.html?highlight=yavru+bak%FDm

keyifle uygula karşılğını almak mutlu ediyo insanı maşuğun eğitim programı şuan babacık demeye başladı tam netleştirsin onuda yayınlıycam

Su an odada tum isiklar kapali ama zeus kasinip silkelenmeye devam ediyor. Bitten supheleniyorum. Kafesin icine pamuk koydum. Bir de bit icin uygulanan tedavi turleri varmis. Emin olduktan sonra uygulamayi planliyorum.

Geri