Karadeniz Pet

Zeytinimin cinsiyeti ve yaşı ?

Fahri TAŞKIRAN

Yeni Üye

Yardımlarınızı beklitorum :confused:

yerli dişi. sağlıkla büyüsün.2-3 aylık arası kuş.

3 ay civarı ,yerli dişi.
Güle güle besleyin.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Zeytini Fethiye'den aldım. Mecbur Petshoptan..Malesef yakınlarda üretici yok. Fakat bana erkek dediler. Ceresi mavi olanlar erkek değil mi?

kuş dişi...

1 buçuk aydır bizimle.Akşamdan öğrendiklerimizi sabah unutuyor. Her gün aşama aşama yaklaşıyor ve ele alıştırmaya çalışıyoruz. Bizimle vakit geçirmekten hoşlanmıyor.Oyuncaklarıyla oynamıyor. Yanına gidip konuşuyoruz hiç oralı olmuyor. Marul, havuç, elma, yumurta vb. hazırlıyorum hiç birine ağzını sürmüyor.Vitamini düzenli olarak veriyorum,suyunu ve altını her gün değiştiriyorum. Bir kerecik uçup yakınımıza ile gelse mutlu olacağız. Ama yok...

Malesef zor alışıyor benim kuzeninde vardı 1 yaşında muhabbet kuşu 4 kelime biliyordu ve omzumuzdan ayrılmazdı onlara misafirliğe gelenlerin çocuğu 3-4 yaşlarında almış kuşu eline kafesten kimse görmeden cebine koymuş :S sonra ötünce farketmişler çıkarmışlar kuşu ama çok hırpalamış heralde kuş kaçıyordu sürekli ,ve kuyruk tüylerinide koparmış kuş kötüydü ama tüyleri fln çıkmış şuan eski formunda diyebilirim..

Geri