Karadeniz Pet

ziya yoksa dişi mi ????

• Konbuyu başlatan ziyaa
  • Başlangıç tarihi
Z

ziyaa

Guest
:eek: bugn arkadaşıma ziyaya arkadaş olsun die dişi almaya gittk pet shopa. ordaki bayan ziyaya bu dişi dedi :confused: yaklaşık 10-11 aylık olan kuşum 2 aylıkkenden beri benle. erkek diye almıştım. bugün dişi oldugunu öğrendim kafam karıştı. o yüzden arkadaşıma erkek kuş aldık. şu an ikisini yanyana koyduk. ilk saatleri. arkadaşımın kuşu çok sessiz sanırım ortamı garipsedi. benimki onu gagalıyo arada birden cadalozlaştı. acaba gerçekten dişi mi benmki iyice kafam karıştı

fotografsız asla anlayamayız bi fotograf koy ziyaya bakalım :)

aynen resim koy ziyami zekiyemi anlariz.)

Fotoğraf şart ;)

20140519_235517.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

20140519_235524.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

IMG-20140513-WA0008.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

işte ziya'm bu :D

ziyanın gagasının üstündeki et hiç kahverengi ya da lacivert oldu mu ?

Erkek kuşunuz dişi diyen bayan yanlış söylemiş

en sondaki resmine dikkat ederseniz hafif brz koyulaşma var kahverengimsi gibi belli belirsiz

Ziya adının adamı dediğim gibi

bi d ebenimki yandakine göre dikkat ederseniz baya bi minyon 11 aylık filan nerdeyse halbuki cinsinden mi acaba

bende ona takıldım saten o kahverengiyse ya kuşunuzda hormonal bozukluk var ya da kuş dişi

bi d ebenimki yandakine göre dikkat ederseniz baya bi minyon 11 aylık filan nerdeyse halbuki cinsinden mi acaba

Kuşunuz ırkından dolayı minyon kuşta hormonal bi bozukluk yok erkek kuşun gagası mavi olacak diye bir kaide yok. Bu kuş erkek parçalılığından kaynaklanıyor

Peki ben fikrimi söyledim bakalım uzman arkadaşlarımız ne cevap verecek bu konuda hayırlısı olsun

Peki ben fikrimi söyledim bakalım uzman arkadaşlarımız ne cevap verecek bu konuda hayırlısı olsun

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 23:20 --

Yusuf abinin söylediği gibi kuş erkek ancak 1 hafta sonra cereden net bir fotoğraf alabilir miyim ?
tamam bi hafta sonra güncel fotosunu yayınlarım

Geri