Karadeniz Pet

Ziyaret

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Bugün muhabbet kuşları hobihanemin saygıdeğer ziyaretçisi Levent ACAR beye gurur verici ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim.

ckup2.jpg

cihat abi bir numara çıkmışsın söylemeden edemiyecem :)

Çok teşekkür ederim Cihan Bey. Güzel bir sohbet oldu. Sayenizde çok şeyler öğrendim, daha da öğreneceğim bir dünya.. 2,5 saat nasıl geçti anlamadım. Eve geldiğimden beri oturdum çalışıyorum. Kafes, salma plan projeleri .)) Allah bana kolaylık versin.
İşlemler tamam olunca gene görüşeceğiz inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:31 -->-> Daha önceki mesaj 21:30 --

Abicim adam film artisti gibi. Saçlar o biçim.. .))

Levent bey bugün ikramınız için ayrıca teşekkürler he bu tabaklar bizde kaldı bir sonraki gelişinizde teslim ederiz yengemizin ellerine sağlık sizden sonra bir yedik bir yedik :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Teşekkür ederim o senin gören gözünün güzelliği :)

Çok güzel bir üretimhaneniz var hocam maşallah.

Afiyet olsun yakışıklı kardeşim. Gelirken ben gene getiririm. Bizim hanım bu konuda uzman .))

Eyvallah abim zahmet vermesin yenge çok sağolasın mahcup ettiniz bizleri
sen hobihaneyi hazırla hayırlısı ile ben bile merak ettim şimdiden

Cihan ustam özellikle İstanbul gelip sizden bir çift alıcam ilerde inşallah.

Son düzenleme:
Muhabbetiniz Bol Olsun Ama Ziyaret Konusunda En İddalı Bu Gün Bendim:) Sohbetten Resim Çekmeyi Dahi Unuttuk Tugay Abi Sertaç Abi Sinan Kardeşim Cihat Kardeşim Sitece Oturduk Vallahii Cihan Abi Şu Piyasada Kişiliğine Önem Verdiğim Değerli İnsanlardansın.

Levent ustamızın da gözleri bayram etmiştir :) Çok sıcak bir üretimhanesi var Cihan ustamızın :) Her şeyden evvel güleryüzlülüğü yeter :) Allah muhabbetinizi daim etsin :)

Vay Ümit kardeşim maşallah misafir berekettir saygıdır sevgidir sende çok efendi bir kardeşimsin ve karşılığını her daim alıyorsun dostluk bambaşka bişey

Muhabbetiniz Bol Olsun Ama Ziyaret Konusunda En İddalı Bu Gün Bendim:) Sohbetten Resim Çekmeyi Dahi Unuttuk Tugay Abi Sertaç Abi Sinan Kardeşim Cihat Kardeşim Sitece Oturduk Vallahii Cihan Abi Şu Piyasada Kişiliğine Önem Verdiğim Değerli İnsanlardansın.

Güzel muhabbet oldu Ağırladığın için teşekkür ederim kardeşim. Diğer konuya da dahil olduk ama kusura bakmayın artık :) Bir gün hep beraber toplanırız inşallah.

Sana da misafir olmayı istiyorum Ümit kardeşim. Çok uzaksın ama inşallah bir gün..

Levent ustamızın da gözleri bayram etmiştir :) Çok sıcak bir üretimhanesi var Cihan ustamızın :) Her şeyden evvel güleryüzlülüğü yeter :) Allah muhabbetinizi daim etsin :)

Estafurullah Cihat kardeşim ne ustası.. .)) Ben daha yeni adım attım bu işlere. Ama gözler bayram etti tabiki.

Forumun büyüklerimin konuşup kaynaşmasına aracı olması çok hoşuma gidiyor.Böyle nice ziyaretler sohbetler görürüz inşallah :) Gözler bayram etmiştir şimdi Cihan abimin kuşlarıyla :)

Levent Abi Mesafeler Önemli Değil Yeterki Sevdası Olsun Tugay Abi Çatalcadan Geldi Bugun ...

Her Daim Beklerim Başımın Üstünde Yeriniz Var Her Zaman Beklerim

Tugay abi çatalcadan geldi bide demiyor mu ne varki şurası sanki yan mahalleden gelmiş :D

Sana da misafir olmayı istiyorum Ümit kardeşim. Çok uzaksın ama inşallah bir gün..

Estafurullah Cihat kardeşim ne ustası.. .)) Ben daha yeni adım attım bu işlere. Ama gözler bayram etti tabiki.

Levent abi şu Ümit e bir gün baskın yapalım ;)

Allah sohbetinizi , muhabbetinizi daim etsin.