Karadeniz Pet

zolit'in önemi

• Konbuyu başlatan Nilgün BULUT
  • Başlangıç tarihi
Peki ben teşekkür ederim

KAFES, KÜMES VE SALMALAR’DA TABAN ALT MALZEMESİ ZEOLİT’İN ÖNEMİ

1. DIŞKIYI KURUTARAK KOKUYU ÖNLER,

2. DIŞKIDAN OLUŞABİLECEK BAKTERİYİ ABSORBE EDER, HASTALIKLARA KARŞI KORUR,

3. BİT VE PİRE OLUŞUMUNU ENGELLER,

4. KUŞLARIMIZI KOKSİDİYOZ a (Kanlı İshal Hastalığı) KARŞI KORUR VE
BAKTERİLERİN SPORLANMASINI ÖNLER,

5. KUŞLARIMIZIN DAHA FERAH BİR ORTAMDA YAŞAMASINI SAĞLAR,

6. TABAN TEMİZLİĞİ SÜRESİNİ UZATIR (MİNİMUM 30 GÜN),

7. %100 DOĞALDIR, GAZETE VE BASKILI KAĞIT GİBİ KUŞLARIMIZA ZARAR VEREBİLECEK KİMYASAL İÇERMEZ....SAYGILARIMIZLA,
BALIKESİR ZEOLİT 0505 557 77 77

KAFES, KÜMES VE SALMALAR’DA TABAN ALT MALZEMESİ ZEOLİT’İN ÖNEMİ

1. DIŞKIYI KURUTARAK KOKUYU ÖNLER,

2. DIŞKIDAN OLUŞABİLECEK BAKTERİYİ ABSORBE EDER, HASTALIKLARA KARŞI KORUR,

3. BİT VE PİRE OLUŞUMUNU ENGELLER,

4. KUŞLARIMIZI KOKSİDİYOZ a (Kanlı İshal Hastalığı) KARŞI KORUR VE
BAKTERİLERİN SPORLANMASINI ÖNLER,

5. KUŞLARIMIZIN DAHA FERAH BİR ORTAMDA YAŞAMASINI SAĞLAR,

6. TABAN TEMİZLİĞİ SÜRESİNİ UZATIR (MİNİMUM 30 GÜN),

7. %100 DOĞALDIR, GAZETE VE BASKILI KAĞIT GİBİ KUŞLARIMIZA ZARAR VEREBİLECEK KİMYASAL İÇERMEZ....SAYGILARIMIZLA,
BALIKESİR ZEOLİT 0505 557 77 77

Fiyat satış bilgisi olan bir konu açarsanız daha çok yararlı olur bence bende almak istiyorum ama bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum

Ayrıca forum için bir kampanya yaparsanız da çok seviniriz :)

Abdullah Bey Uyardığınız İçin Teşekkür Ederiz. Fiyat Kısmını Yazmayı Atlamışız...Taban Malzemesi Ürünümüzün Kg Fiyatı 2,5 tl dir. 20 Kg Ve Üzeri Alımlarda Nakliye Tarafımıza Aittir.. Bu Platform İçin Yapılacak Olan Kampanya İle İlgili Çalışma İçin Platform Yöneticilerinin Bizimle İletişime Geçmesi Halinde Gerekli Çalışma Yapılacaktır... Bu Kampanyaya Diğer Ürünlerimiz Olan Mineralli Ve Kalsiyumlu Kuş Kumu Ve Doğal Probiyotik Mama Katkısı Ürünlerimizide Dahil Edebiliriz, Teşekkürler....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

Bizleri Facebook tan Takip İçin: https://www.facebook.com/balikesirzeolit/media_set?set=a.213084058882681.100005432652356&type=3

Ben kullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum, 25 kg 40 liraya aldım, koku yapmıyor 2 ayda bir değiştiriyorum pit pire parazit barındırmıyor, kuşlar üzerindeki yoğun elektiriklenmeyi alıyor,

Ben kullanıyorum kesinlikle tavsiye ediyorum, 25 kg 40 liraya aldım, koku yapmıyor 2 ayda bir değiştiriyorum pit pire parazit barındırmıyor, kuşlar üzerindeki yoğun elektiriklenmeyi alıyor,

Serdar hocam senin fiyat iyi de bulunabilirliği düşük :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Piyasada çok çeşitli fiyatlarda zeolit ve türevleri satılmakta.... Gözünüzden sakındıgınız kuşlarınızın sağlığını tehlıkeye atmamak adına kullandıgınız veya kullanacagınız tüm ürünleri iyice inceleyip kaynagını araştırarak kullanmakta her zaman yarar var diye düşünüyorum. Piyasada çok ucuza bulabılecegınız zeolitin klınoptılolıt değerı düşük olanların kanatlılarda ATEŞ yaptıgını da bılıyormuydunuz?......

Piyasada çok çeşitli fiyatlarda zeolit ve türevleri satılmakta.... Gözünüzden sakındıgınız kuşlarınızın sağlığını tehlıkeye atmamak adına kullandıgınız veya kullanacagınız tüm ürünleri iyice inceleyip kaynagını araştırarak kullanmakta her zaman yarar var diye düşünüyorum. Piyasada çok ucuza bulabılecegınız zeolitin klınoptılolıt değerı düşük olanların kanatlılarda ATEŞ yaptıgını da bılıyormuydunuz?......

Haklısınız o konuda ben birkaç yere baktım güvenemedim. Sizin ürünlerinizi alan arkadaşların yorumları gayet olumlu. Bakalım kampanya da olursa çok daha iyi olacak. Bunun için Muhammet Çelik bey ile görüşmeniz gerekiyor. Mesaj attım kendisşne umarım görür :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Merhaba ;
Son gunlerde zeolit kum ariyorum ve bulundugum sehirde bulamadim. Ben 2 tane kusu olan hayvanseverim. 25 kg almak bizler icin mantikli degil. Ama ucbes kilo alabilirim . Bu yondeki tekliflere acigim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok kuş olunca koku oluyor demekki. ben tek kuş beslediğim için koku sorunuyla hiç karşılaşmadım. antibakteriyel oluşu hoşuma gitti ama tek kuşa değer mi bilemedim. benimki zaten günün çoğunu salonda geçirdiği için zeoliti salon tabanına sermem gerek :D

arkadaşlar ben manisanın gördes ilçesinde ikamet ediyorum zeolitin çıkarılıp işletilmesi ilçemizde yapılıyor ihracat amaçlı tesisler var perakende satışı konusunda bilgim yok ama tein edemeyen arkadaşlara istedikleri takdirde yardımcı olmaya çalışırım http://www.youtube.com/watch?v=Sa_QIfs7iMU

Esat rica etsek forum ve hayvanseverler icin fiyat alman mumkun mu?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fiyat araştırması yapıp bilgi veririm yakın zamanda

Abdullah Bey Uyardığınız İçin Teşekkür Ederiz. Fiyat Kısmını Yazmayı Atlamışız...Taban Malzemesi Ürünümüzün Kg Fiyatı 2,5 tl dir. 20 Kg Ve Üzeri Alımlarda Nakliye Tarafımıza Aittir.. Bu Platform İçin Yapılacak Olan Kampanya İle İlgili Çalışma İçin Platform Yöneticilerinin Bizimle İletişime Geçmesi Halinde Gerekli Çalışma Yapılacaktır... Bu Kampanyaya Diğer Ürünlerimiz Olan Mineralli Ve Kalsiyumlu Kuş Kumu Ve Doğal Probiyotik Mama Katkısı Ürünlerimizide Dahil Edebiliriz, Teşekkürler....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

Bizleri Facebook tan Takip İçin: https://www.facebook.com/balikesirzeolit/media_set?set=a.213084058882681.100005432652356&type=3[/QUOTE ]

kilosu 2.5 tl 20 kg ve üzeri kargo tarafınıza aittir , fiyatlar güncelmi ?

Geri